Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek miért számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek miért számít annyira, hogy egy pasi milyen magas? Még is mivel jobb egy 190 centis mint egy 180?

Figyelt kérdés

Nem értem mit számít ez, senki nem maga választja meg, hogy mekkorára nő.Biztonságérzet?Kitől akarjátok biztonságban érezni magatokat?Vagy mitől?Én még soha nem tapasztaltam, hogy egy lánynak félnie kéne valamitől is.Ezért találták ki a rendőrséget, ők megvédenek mindenkit.

Vagy a hülye magassarkúitok miatt?És akkor mi van, ha egy pasi nem magasabb nálatok ha van rajtatok magassarkú?Összedől a világ?

Nem értem miért mindig az egyre magasabb pasikra buknak a nők, nektek mindig a legnagyobb kell.Miért?Miért jó az ha valaki nagy?Azt gondoljátok, hogy akkor erős?Mire kell az erő?

Egy pasi személyisége miért nem érdekli a nőket?


2010. szept. 5. 18:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Ó... azt hiszed ez tudatos dolog? Dehogy... ösztönös. Ugyanúgy, mint az is, hogy az fiatal lányok az idősebb férfiakat részesítik előnyben.


Egy példa, ami részben ide kapcsolódik:


Volt egy kísérlet, miszerint emberek egy csoportjának vezetőt kellett választani. 3 ember közül:


-Az egyik kistermetű volt, de erős, izmos. Katonás.

-A másik átlagos, viszont kicsit magasabb.

-A harmadik, vékony, szinte nyeszlett volt, de ő volt a legeslegmagasabb.


Az emberek 80% a legmagasabb embert választotta vezetőnek.


Ezt az arányt több más kísérlet is igazolta.

2010. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Nekem abból a szempontból számít a magasság,hogy én alacsony vagyok és egy nagyon magas pasi mellett furán rosszul érezném magam.Mivel én 160centire nőttem és 190centis pasi mellett bizony bizony rosszul érezném magam.

A magassarkús sztori annyira nem érdekel,mert ritkán hordok magassarkút és akkor sem 10 centiset:D

15/L

2010. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

"Én még soha nem tapasztaltam, hogy egy lánynak félnie kéne valamitől is"

Hát pedig megnyugodhatsz van mitől. Nem hallottál még arról, hogy nemi erőszak? Én nem lakok rossz környéken mégis félek egyedül menni(este) bárhová is mert nagyon sok részeg, cigány, munkás ember leszólít, hogy menjek velük d*gni. És, ha nemet mondok azt sose fogják fel elsőre. Úgy, hogy van mitől.

DE NEM EZÉRT KELLENEK A NŐKNEK A MAGAS PASIK. Egyszerűen azért mert egy magas nő mellett sokkal esztétikusabb egy magas férfi.

2010. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Akkor ne menj olyan helyre ahol cigányok meg hülye munkások vannak.Én pl. nem szeretem az ilyen kocsmákat meg discokat ezért nem is megyek ilyen helyekre.

Az első válaszolónak igaza lehet, hogy ez tudatalatti dolog, mert nem hiszem, hogy többet tudna egy 190 cm magas pasi nyújtani mint egy 180 as, vagy épp 170es.

2010. szept. 5. 18:55
 5/27 anonim ***** válasza:
35%

Én egy részeg cigány vagyok, és még magasabb mint a párod.

Ráadásul munkás is.


Akkor most mi lesz? Jössz dugni?

Vagy a párod fütyijét a seggébe dugom. Na?

2010. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Van abban is valami amit a 3. válaszoló írt.


Előfordult már,hogy fényes nappal iskolából jöttem és leszólítottak,hogy nem megyek-e d*gni egyet...

Arról pedig nem mi tehetünk,hogy ilyen helyen lakunk.

Jó persze el is költözhetnénk...de áll az ingatlanpiac.Szóval nehézkes lenne.

Én sem járkálok este,mikor már sötét van egyedül.Mégha el is megyek sétálni a barátnőkkel akkor is többen együtt megyünk haza.

2010. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell háborogni..:) Figyelj, benned is van olyan gondoltat (kizárt, hogy nincs), hogy mondjuk te szerinted vonzó egy magas/vékony, kicsit husisabb/vékony lány.. vagy szőke..kékszemű.. Érted, nem arról van szó, hogy egy 170 centis férfi semmirevaló.
2010. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Mégis egy pólyásbaba méretű pasi milyen ösztönöket hív elő egy nőből szerinted?
2010. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

hát nekem volt már velem egy magas barátom is, aztán nagyon magas, magasabb mint én kicsit. sőt még kisebb is picivel.

de sosem érdekelt mekkora. ha tetszik nem az fogja eldönteni, hogy együtt leszek-e vele, hogy mekkorára nőtt.

nemtudom miért általánosítasz.

2010. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

nekem sokkal inkább az számít hogy magasabb legyen mint én (170 cm),legalább egy centivel és méghozzá azért hogy fel tudjak nézni rá, szó szerint és átvitt értelemben egyaránt.


amúgy pedig tényleg ösztönös, aki alacsonyabb mint én, arra nem tudok úgy férfiként nézni.


a legutóbbi férfi aki az életemben volt 175 cm és rá is fel tudtam nézni (mindenféle értelemben)


larkin

2010. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!