Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek miért számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek miért számít annyira, hogy egy pasi milyen magas? Még is mivel jobb egy 190 centis mint egy 180?

Figyelt kérdés

Nem értem mit számít ez, senki nem maga választja meg, hogy mekkorára nő.Biztonságérzet?Kitől akarjátok biztonságban érezni magatokat?Vagy mitől?Én még soha nem tapasztaltam, hogy egy lánynak félnie kéne valamitől is.Ezért találták ki a rendőrséget, ők megvédenek mindenkit.

Vagy a hülye magassarkúitok miatt?És akkor mi van, ha egy pasi nem magasabb nálatok ha van rajtatok magassarkú?Összedől a világ?

Nem értem miért mindig az egyre magasabb pasikra buknak a nők, nektek mindig a legnagyobb kell.Miért?Miért jó az ha valaki nagy?Azt gondoljátok, hogy akkor erős?Mire kell az erő?

Egy pasi személyisége miért nem érdekli a nőket?


2010. szept. 5. 18:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Azért gyerekek, ha munkás valaki ez túlzás... én is munkás vagyok egész nap dolgozom, és mondhatom nem könnyű. Ha meg épp a magas barátod, aki szobakandur egy hozzám hasonló gyerekkel kezd nagyképüsködni megjárja, hiába magas.
2010. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
szerintem neked van egy enyhe kissebségi komplexusod... ahogy látom nem szereted a magas embereket... hát szentem magas pasi mellé magas csak alocsony mellé alacsony... de ha megtalálod (közhelyes leszek) az igazit nem igazán érdekel hogy magas e vagy sem ... mivel 180nal példáztál feltételezem hogy kb annyi vagy ami azért nem olyan alacsony igaz nem is magas de nem egy seggdugasz ...
2010. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
160 centi vagyok. Exem 3 centi híján 2 méter volt. Mellette, ahogy írtad, biztonságban éreztem magam. 1.: magas volt, 2.: izmos is 3.: 'nagyképű' volt.
2010. szept. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

177cm vagyok és igen, kicsinek érzem magam, és aki nálam magasabb azt értékesebb embernek tartom mert úgy is viselkednek vele mások mert szerencséje volt és colosra nőtt, nekem nem volt szerencsém:(

A nők jobbnak tartják a nálam magasabb pasikat, én hiába vagyok rendes a nőkkel.

2010. szept. 5. 19:38
 15/27 anonim ***** válasza:
177 centi szerintem nagyonis jó! Azt hittem kisebb vagy, azért aggódsz :)
2010. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, ha egy 185-190cm-s pasi is hajt a csajra nekem nincs esélyem mert ő magasabb.És bármikor jöhet egy ilyen létra aztán lecsapja a csajt a kezemről, akit ugyebár csak a centik érdekelnek.
2010. szept. 5. 19:51
 17/27 anonim ***** válasza:
Jajj!:) Attól, hogy 190 centi, még lehet olyan s*ggfej, hogy 2 hétig nem bírja mellette egy csaj sem. Te meg lehet álompasi lennél, ha nem lennél ilyen kis szerény.:) Mondom mégegyszer, 177 centi NEM KICSI! Hidd el! Én 172 vagyok, de nekem elég lenne ennyi különbség.
2010. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 kkzz ***** válasza:
Én pont 185 vagyok. Arany középút, én azt mondom. ;)
2010. szept. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

21:32

Örülj neki, hogy szerencséd volt a génlottón.

2010. szept. 5. 21:32
 20/27 anonim ***** válasza:

Ne legyen kisebbségi komplexusod, mert fölösleges. 177 centi egyáltalán nem kisebb, sőt, én nem is nagyon szeretem az ennél magasabb srácokat. A barátom is csak 175 centi, de nekem így jó.

162 centi vagyok és nekem nem ad biztonságérzetet egy 190 centis pasi, sőt, kifejezetten nem érzem jól magam mellettük, kicsinek és sebezhetőnek érzem magam.

Én előnyben részesítem az inkább alacsonyabb srácokat, az ideális minimum 1 centivel magasabb nálam és max 180 centi.

2010. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!