Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek miért számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek miért számít annyira, hogy egy pasi milyen magas? Még is mivel jobb egy 190 centis mint egy 180?

Figyelt kérdés

Nem értem mit számít ez, senki nem maga választja meg, hogy mekkorára nő.Biztonságérzet?Kitől akarjátok biztonságban érezni magatokat?Vagy mitől?Én még soha nem tapasztaltam, hogy egy lánynak félnie kéne valamitől is.Ezért találták ki a rendőrséget, ők megvédenek mindenkit.

Vagy a hülye magassarkúitok miatt?És akkor mi van, ha egy pasi nem magasabb nálatok ha van rajtatok magassarkú?Összedől a világ?

Nem értem miért mindig az egyre magasabb pasikra buknak a nők, nektek mindig a legnagyobb kell.Miért?Miért jó az ha valaki nagy?Azt gondoljátok, hogy akkor erős?Mire kell az erő?

Egy pasi személyisége miért nem érdekli a nőket?


2010. szept. 5. 18:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Azért számít, hogy 180 vagy 190 cm, mert én 180 vagyok, és örülök, ha magasabb tőlem a férfi. Mert az engem izgat, szexinek érzem. Mint ahogy téged a nagycsöcsű, vagy nagyseggű, vagy kisseggű, vagy mittomén izgat. Nem vagyunk egyformák. Az, hogy neked kisebbségi érzésed van, nem a mi hibánk, akik szeretik, ha magasabb tőlük a pasi. És mit mondjanak azok akik 100 kilósak, és 150-cm-sek? Ezt dobta a gép, ezzel kell megtanulni együtt élni. Ez is egy fantom az agyadban, hogy a pasi személyisége nem érdekli a nőket. Teli van sémákkal az agyad. Ezen változtass, és több sikered lesz.
2010. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Én 184 cm vagyok és mégis állandóan attól rettegek, hogy lecsapnák a kezemről a barátnőmet, míg van egy haverom gyerekkori amúgy, világéletében fényévekkel sikeresebb volt a csajozásban PEDIG 170cm(!!!) körül van, amitől ő sem kap röhögőgörcsöt, de kb. ennyi tovább nem foglalkozik vele. Nem igazán jó a dumája se csajozásilag se amúgy. Esetleg azt mondhatnánk rá, hogy jóképű gyerek + kisportolt, de nem gyúr csak úgy néz ki mintha keményen edzene. Könnyen ismerkedik, ha nem ismerném azt mondanám, hogy van valami titka, de NINCS.
2010. szept. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező. Van egy férfi, akiért bármit megtennék, és 'csak' 178 cm. magas... Szerintem ez semmit sem számít. =) Nem egy ember magasságába szeretek bele... =/ És szerintem mások sem:D
2010. szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Utolsó, jó látni, hogy ilyen is van:)

Konklúzió: minél magasabb egy pasi annál jobban tapadnak rá a nők, feltéve ha normális.Tehát megéri colosnak lenni:D

És az izmokkal ugyan ez a helyzet.

2010. szept. 7. 17:38
 25/27 anonim ***** válasza:

17:11-es vagyok; Az izom kifejezetten visszataszító. Szerintem. ;)

Eléggé másvagyok mint a legtöbb lány/nő. Ez van. :D

2010. szept. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Jó, hogy más vagy:)

Ilyen csajokat fogok keresni.

2010. szept. 7. 19:29
 27/27 anonim ***** válasza:
énis más vagyok, a túl sok izom engem is inkább elrettent, mint vonz.
2010. szept. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!