Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki kedves mindenkivel, annál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki kedves mindenkivel, annál honnan tudhatom, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem valaki, de ő mindig mindenkivel kedves, udvarias. Sok lánnyal van jóban, sokan kedvelik őt.


Honnan lehet azt megtudni, hogy engem nem csak ismerősként kedvel, hanem tetszem is neki?


2010. szept. 5. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lehet hogy minden csaj tetszi neki mert egy kangép.
2010. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a jelekből
2010. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Neeeeem hiszem, hogy mindegyik tetszene neki, meg nem egy kangép :D


Milyen jelekből? (Az a baj, hogy én vagyok az egyetlen lány ahonnan ismerem, szóval nem tudom más lányokkal milyen...)

2010. szept. 5. 21:06
 4/13 anonim ***** válasza:

Na ezt én is szeretném tudni.

Második válaszoló! : De, ha mindenkivel ugyanúgy viselkedik? Kizárt dolog, hogy senki se tetszik neki..

2010. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

én is ilyen helyzetben vagyok.

vagyis nekem bejön egy nagyon aranyos fiú,aki szintén ilyen lányokkedvence tipus,és ő is kedves a lányokkal,és mikor beszéltem vele akkor örültem,hogy ilyen jófej,csak hát,tudom hogy mással is ilyen.megpróbálok még beszélni veleés figyelek majd a jelekre :) tedd te is ezt!amúgy tett már egy-két bíztató lépést.:)

2010. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
majd ha alád nyúl, akkor tudni fogod
2010. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
lehet hogy b*zi...
2010. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Magamra ismertem a kérdésedben.

Álltalába azzal a lánnyal aki iránt többet érzek, nem tudom miért... de ellenszenves, bunkó vagyok...

2010. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Különbséget kell tudnod tenni a kedvesség és a szeretet között.


Lehet, hogy sok lánnyal kedves és őt is sokan kedvelik meg havernak tartják a lányok, de nem biztos hogy szereti is őket mint téged. Velük lehet, hogy csak beszélget, jól kijönnek van téma segítenek egymásnak stb.


Veled pedig lehet hogy gyengéd, simogat átölel, és szeret, mélyebbek irántad az érzelmei nem úgy beszél veled mint a haver-barátnőivel, hanem mint aki félig a társa lenne akiért aggódik az ember.

2010. szept. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Persze ha már ennyire jóban lennénk akkor tudhatnám, de sajnos nem tartunk még ott...
2010. szept. 6. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!