Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előny, vagy hátrány, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny, vagy hátrány, ha egy férfi inkább személyesen, élőben szeretne bemutatkozni internetes társkeresésnél?

Figyelt kérdés
2021. dec. 10. 15:48
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
53%
Én ezt nem értem
2021. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki azonnal találkozni akar és nem beszélgetünk rendesen online a megbeszélt taliig, akkor kösz, de nem megyek el. Nekem kell valami garancia arra, hogy nem potyára megyek, ezért csak azzal találkozom, akivel írásban már jól kijöttünk korábban és működött a beszélgetés.


Szóval nálam a talira spórolni a témákat inkább kizáró ok

2021. dec. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Van, aki kér ilyen-olyan elérhetőséget, meg mivel foglalkozol, hol laksz stb. stb. kérdéseket tesz fel. Semmi bajom nem lenne, ha mondjuk mindezt egy kávé mellett, vagy éppen egy forró teát kortyolgatva tenné fel!
2021. dec. 10. 16:01
 4/55 A kérdező kommentje:

#2

Félre értés ne essék, nem kötekedni szeretnék, csak informálódni!

Miért? Az elképzelhetetlen, hogy ettől még valakinek tisztességes legyen a szándéka?

2021. dec. 10. 16:03
 5/55 anonim ***** válasza:
74%
Kevered a szezont a fazonnal.
2021. dec. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
100%
Kizáró. Szeretném tudni, mielőtt elmegyek randizni, hogy van-e értelme. Ergo: tudunk-e beszélgetni, egyeznek-e bizonyos dolgaink, amik számomra elengedhetetlenek egy komoly kapcsolathoz (pl. nem kezdek dohányossal, sem olyannal, akinek problémája van a benti kutyákkal, stb.). Ha ezek a kötelező körök megvannak, akkor mehet a tali, amúgy nem szeretem az időmet pazarolni valaki olyanra, akivel esetleg kínosan ülünk végig egymással szemben, mert annyira nincs témánk, vagy két szó után kiderül, semmi közös nincs bennünk.
2021. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

És az akkora tragédia, ha mindez egy kávé mellett derülne ki egy randin élőben?

A randi éppen arra való, hogy két idegen ember megismerhesse egymást!

A példa kedvéért tételezzük fel, hogy elhívnálak randira és ott kiderül hogy mégsem egymást keressük. A randin való részvétel semmire sem kötelez! Nem tartoznál semmivel!

2021. dec. 10. 16:28
 8/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartozom semmivel, de mivel valószínűleg nem a szomszédba mennénk, így pl. utaznom kell. Az meg idő, és semmi kedvem az időmet olyasmire szánni, aminek semmi értelme. Más az, ha mondjuk utcán odajönnek hozzám, megvan első pillanatban a kölcsönös szimpátia, és éppen van szabad fél órám, mert teszem azt, várok a vonatomra, ezért besétálunk egy kávézóba beszélgetni. Ha interneten rám írnak, akkor ott beszélgetünk, és ha szimpatikusak vagyunk egymásnak, tudunk beszélgetni, stb. akkor talizhatunk. Egy vadidegenért, akiről nem tudok az égvilágon semmit, csak látok egy vagy két képet róla a neten, ami vagy kamu, vagy nem, és amúgysem elég arra, hogy a legkisebb érdeklődést is kiváltsa belőlem, a kisujjamat sem mozdítom meg.
2021. dec. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

"Egy vadidegenért, akiről nem tudok az égvilágon semmit, csak látok egy vagy két képet róla a neten, ami vagy kamu, vagy nem, és amúgysem elég arra, hogy a legkisebb érdeklődést is kiváltsa belőlem,"

Félig egyet értek! Viszont amikor neten ismerkedsz, ugyanúgy nem tudod, hogy kivel kommunikálsz! Kiadhatod te is magadat bárkinek! Jó párszor futottam bele olyanba, hogy a leányzó azt állította, hogy 25 éves, 55kg. Ilyen fotó is volt az adatlapján. Élőben meg vagy 35+ és vagy 75 Kg alsó hangon. Ennek mi értelme???

2021. dec. 10. 16:45
 10/55 A kérdező kommentje:

Arról nem is beszélve, hogy nagyon nem mindegy, hogyan és mit hangsúlyozol ki, mert könnyen félreérthető!

Nyilván egy személyes tali előtt kell kommunikálni, de szerintem kizárólag semleges témákról.

2021. dec. 10. 16:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!