Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hátrány társkeresésnél ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány társkeresésnél ha valakinek van már egy gyereke? Férfiak és nők véleménye is érdekel

Figyelt kérdés
2020. febr. 27. 12:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Nő vagyok, nekem van és kimondottan gyerekkel már rendelkező elvált férfit kerestem. Találtam is.
2020. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Huszonévesen nyilván mindkét nemnek hátrány. 30-40 felett már mindegy, mert egyrészt a többségnek már van, másrészt mert már úgysem akarnak többet (40 felett).
2020. febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
42 éves nő vagyok, van gyerekem. Én is inkább gyerekkel rendelkező elvált férfit keresnék, meglep, hogy gyerektelenek is próbálkoznak. Nekem sem gond, ha nem lenne gyerekem, akkor is szívesen járnék olyannal akinek van, mert szeretem a gyerekeket.
2020. febr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

Úgy vettem észre, hogy többnyire nem. Akinél igen, ő eleve saját gyereket se szeretett volna, és így teljesen érthető.

Ne vedd problémának, ha valaki őszintén elmondja, hogy nála ezért nem jössz szóba. Te is sokakat ki fogsz zárni, akikre lehet, hogy gyerek nélkül igent mondtál volna.

Ez így természetes.

2020. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Igen, hátrány. Ha van valaki, aki tud vigyázni rá vagy már elég nagy ahhoz, hogy egyedül lehessen hagyni, akkor nem számít, de különben hozzá kell alkalmazkodni.


35F

2020. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Van akinél hátrány és van akinél nem. Számomra hátrány mert mindig úgy érezném, hogy én maximum csak a második lehetek így a nő számára.
2020. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

Nem.

F.

2020. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Nekem van egy gyerekem, nem érzem azt, hogy a férfiaknál ez hátrányt jelentene. Bár komoly kapcsolatom még nincs, egyelőre nem is erőltetem.
2020. febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Engem nem zavar ha a nőnek van gyereke akivel ismerkedem. Sőtt szívesebben ismerkedem ilyen nőkkel, mivel nekem is van már gyerekem.

F37

2020. febr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam IGEN hátrány. Sőt kizáró ok.

Nem ismerkedem olyannal akinek gyereke van.

39/F

2020. febr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!