Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet kezdeni a motiválatl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni a motiválatlansággal,hogy találhatnék olyan lányt,aki felkelti az érdeklődésemet?

Figyelt kérdés

Eddig ez csak néhány esetben fordult elő, ezen lányokat élőben ismertem meg és fokozatosan, egy idő után alakult ki az erősebb érdeklődés.

Viszont amióta covid van,meg home office, meg alig járok valahova, azóta neten ismerkedem és az elmúlt 2 évben volt legalább 30 lánnyal találkozóm,de úgy igazán egyik se keltette fel az érdeklődésemet, max pár együtt töltött éjszaka, vagy valami enyhe barátságféle alakult ki némelyikkel, de valódi kötődést egyik iránt se éreztem, pedig többségében szép lányok voltak, de valahogy nem hoztak lázba.

Nem tudom, mi lehet ennek az oka, h túl direkt az ismerkedés, vagy hogy többen túlságosan gyorsan akarnak mindent, vagy éppen hozzám hasonlóan érdektelenek. Belefásultam az egészbe, nincs már kedvem ugyanazokat a köröket lefutni, mostanában már találkozás előtt megunom az egészet. Mit lehet ezzel kezdeni? Gondolom nem vagyok ezzel egyedül, kíváncsi vagyok, mások hogy oldják meg.


2021. dec. 10. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi mindent akarnak túl gyorsan? Kapcsolatot vagy szexet?

Még nem találtál olyat, aki megmozgat, a legtöbb nő amúgy is unalmas, mint egy darab tégla, kevés amelyikben van élet. A műszempilla, meg a vasalt haj helyett inkább magukra szednenek vmi izgalmat.

2021. dec. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem gondolnám, hogy a legtöbb nő unalmas lenne, inkább a szituáció unalmas, amiben megismerem őket. Vagy az is lehet, hogy én vagyok unalmas:D, vagy válogatós.

Ált. két véglettel találkozom, vagy nagyon ki van éhezve egy kapcsolatra az illető, vagy hozzám hasonlóan teljesen kiábrándult az egészből.

2021. dec. 10. 23:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem csináld úgy, hogy amelyik komolyat szeretne, azzal ne feküdj le rögtön, mert az meg bunkóság, ha a szexet elveszed, de a komoly dolog már nem fekszik. Ha udvarolsz sokáig egy lánynak, akkor lehet beindul a vadász ösztönöd és értékesebbnek fogod tartani, mintha rögton lefekudnel vele. Bár a lányok is ott rontják el, hogy rögtön fekszenek, aztán valahogy a pasik meg is unják őket hamar.
2021. dec. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, hogyha férfiként kicsit is nagyobbak az elvárásaid az átlagnál, akkor megszívtad. Nagyon kevés olyan nő van, aki valami különlegeset tud nyújtani.

Nekem is volt ilyen időszakom. Ismerkedtem, de meh, semmi plusz nem volt az egészben. Volt valamilyen szintű vonzalom, de nagy lángot nem tudtak okozni a lányok. Így pár lazább kapcsolatban elvoltam. Aztán, jött egy olyan, aki kívül-belül durván kitűnt a tömegből és vele azért más volt a dolog. De, ilyet találni... Nagy szerencse kell.

2021. dec. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!