Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép, fiatal lányok! Hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép, fiatal lányok! Hány pasi áll ugrásra készen jelenleg hogy kapcsolatot kezdjen veletek?

Figyelt kérdés
Csak a komolyakat számoljátok bele, akik akár holnap kivennének veletek egy közös albit, odaköltöztetne magához, stb.
2021. dec. 11. 18:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
420666
2021. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nulla.
2021. dec. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
6
2021. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Akik tuti biztos, hogy már holnap albiba költöznének velem az kettő. Mindkettő évek óta szerelmes.

Van még egy akihez szerintem akár be is költözhetnék annyira akarja velem a szexet.

Kapcsolatot mar ma +1 kezdene velem (ossze koltozni is azert nem, mert azt még nem teheti meg).

Van egy aki nyomul, nekem egyre jobban van egy olyan érzésem, hogy ez már nem csak nyomulás, hanem érzései vannak.

2021. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Foglalt vagyok, de kollégák, évfolyamtársak, volt évfolyamtársak közül kapásból tudnék mondani 5 embert, aki arra vár, hogy véget érjen a kapcsolatom. Vagy legalábbis rohanna, amint szingli lennék. Volt, aki megmondta ezt nekem szemtől szemben konkrétan. És ez az 5 ember olyan kategória, hogy ha szingli lennék meg is próbálnám valamelyikükkel, mert hozzák az arra méltó szintet. Rajtuk kívül rengetegen vannak, akik nyitottak lennének rám, csak nekem egyáltalán nem szimpik a kapcsolati állapotomtól függetlenül.


De a kapcsolatom jó és ez nem opció.


Amúgy költözni nem költöznék sehova, van saját lakásom. Sokaknak biztos ez is adna egy pluszt hozzám, de ismétlem, jelenleg a párom számít, nem ezek az emberek. Fogadom a bókokat, de azon kívül, hogy megbecsülöm őket, mint embert, látják, hogy ez a történet ennyiben megáll. Viszont remélem, hogy találnak egy csodás partnert ők is, megérdemlik, tényleg klassz srácok.

2021. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
2%

Ennyi. :) A válaszok jelentős része tükrözi, hogy a nőknek csupán válogatni kell a számtalan ajánlat közül, tenni cserébe SEMMIT sem kell.


26/F

2021. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

16

Ez a férfiak hibája.

2021. dec. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
16-os, azt olvastad, hogy a kérdés a szép, fiatal nőkről szól. A jóképű, izmos férfiaknak sincs gondja, ha női rajongókra vágynak.
2021. dec. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
18. Ott a pont :D
2021. dec. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
91%

0. Van párom és nem spanolok olyan mélységig férfiakkal, hogy reménytelenül belém zuhanjanak.

23N

2021. dec. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!