Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tettetek volna, ha ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettetek volna, ha ez derül ki teljesen random módon a randipartneretekről?

Figyelt kérdés
Nagyon helyes pasi, kigyúrt test, igazi álompasi, tipikusan az, akire szinte mindenki azt mondaná, hogy 10/10. Tinderen jobbra húztam, beszélgettünk 2 napig chaten, majd elhívott randizni. Elmentünk egy étterembe, illetve sétálunk a Duna-parton. Nagyon jó beszélgetőpartner volt, illetve élőben sem csalódtam a megjelenésében sem. Kb.4-5 órás volt a randi. Kocsival jött, benne hagyta az edzőcuccait, mert utána ment még edzeni. Randi után mondta, hogy engem is hazavisz egyúttal, de gyorsan elintéz egy telefont munkaügyben, üljek csak be nyugodtan. Az anyósülésen volt a táskája, amit hátratettm a hátsó ülésre. Nem volt rendesen becipzározva és kiesett belőle pár papírja. A legtetején egy pszichiáter által a nevére kiállított papír volt, melyen az szerepelt, hogy ön-és közveszélyes, de intézeti kezelése nem szükséges, valamint, hogy milyen gyógyszereket szedjen, mikor menjen kontrollra. Nem mondtam neki semmit, de nagyon meglepődtem ezen, semmilyen mentális problémát nem vettem rajta észre, pedig órákig beszélgettünk. Gyorsan visszaraktam mindent a helyére, reméltem, hogy nem látta meg, hogy beleolvastam a dolgaiba. Hazavitt,írt 2-szer a randi óta, azóta nem reagáltam neki semmire. Nem vagyok az a típus, aki felszívódik, de ebben a helyzetben teljesen tehetetlennek érzem magam. Tényleg jól éreztem magam vele, viszont aggodalomra ad okot a pszichiátriai állapota.

2021. dec. 9. 16:09
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
86%

"ön-és közveszélyes, de intézeti kezelése nem szükséges"


...és hagynának egy ilyet szabadon mászkálni?

2021. dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
95%

aztan felebredtel, ugye?

nyilvan az edzocuccaba begyurve tartja az orvosi leleteit az ember, es te nyilvan egy mp. alatt vegig tudtad olvasni az egeszet a kontroll idopontoktol a gyogyszerekig.. nagyon eletszeru.🥱

2021. dec. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%

"A legtetején egy pszichiáter által a nevére kiállított papír volt, melyen az szerepelt, hogy ön-és közveszélyes, de intézeti kezelése nem szükséges, valamint, hogy milyen gyógyszereket szedjen"


Szép mese, csakhogy ilyeneket nem írnak le pszichiáterek. Ha láttál volna valaha életedben akár egy pszichiátriai szakvéleményt is, akkor nem találnál ki ekkora marhaságokat. De azért egynek jó volt, jöhet a kövi.

2021. dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
91%

Kihullott pár papír, amit te tüzetesen végigolvastad.


Nekem is van pszichológustól papírom, de nincs rá nagybetűkkel írva, hogy "MENTÁLIS BETEG" vagy ilyesmi. Ebbe bele kell olvasni.


Ha meg valahogy mégis igaz a sztori, akkor szégyelld magad, hogy mások dolgaiba ütöd az orrod.

2021. dec. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

Mondom, semmi erre utaló jel nem volt órák alatt.

Hétvégén megtörtént eset, méghozzá velem. Nem is olvastam volna bele az 1 oldalas lapba, ha nem látom meg rajta az orvosi pecsétet. 3 gyógyszer volt rajta, azok nevét nem jegyeztem meg, plusz a következő időpontja dec. 22. Nem tudom, hogy miért ott tartja a cipzáras részben a sporttáskájában.

2021. dec. 9. 16:26
 6/47 anonim ***** válasza:
93%
Jajj istenem ez mar annyira atlatszoan kamu, hogy faj xdd
2021. dec. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Nem szó szerint ez volt benne, én így értelmezem röviden, tele volt latin szóval, amiket nem ismerek, nem vagyok orvos.
2021. dec. 9. 16:28
 8/47 anonim ***** válasza:
50%
Akkor is, minek olvastad el?
2021. dec. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
42%

#1: igen, hagynak és gyógyszers terápia sem kötelező nekik

egyébként nem jó felszívódni, írd meg, hogy nem érezted a szikrát, sajnálod és sok szerencsét a további társkereséshez

2021. dec. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Az orvosi pecsét miatt kíváncsi voltam mi áll benne. Ha ilyen problémája van, azt illett volna előtte mondani nekem, vagy legalább a randin. Nem akarok attól rettegni, hogy mikor kattan be vagy csinál velem valamit.
2021. dec. 9. 16:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!