Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 év után lehet esélyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év után lehet esélyen a csajnál?

Figyelt kérdés

A csajt már sajnos régen láttam :( Régen sokat dunáltunk egymással.


Úgy tudom hogy nincs pasia, de szerintem már van (elég félre érthető képeket láttam a facebookon)


2010. szept. 6. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdezd tőle
2010. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előbb egy érettségit szerezz :)
2010. szept. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dumalj vele,es majd kiderul h mi lesz.
2010. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

esély mindig van... ha régen jól kijöttetek most miért ne..., beszélj vele... újból ismerd meg... légy a barátja akár a legjobb, általában a barátokból lesznek a szerelmes párok...:) xD, és ne azon parázz hogy van vagy nincs lehet hogy van... de mi van ha te jobban tetszel neki, az a lényeg hogy légy az igazi barátja és beszélgess vele...:), aztán lesz ami lesz...:), a remélem tudtam segíteni a többi rajtad áll.. hajrá...

ám kb. nálam is ez a szituáció csak nálam sokkal bonyolultabb... ezt csak azért mondtam el hogy nem vagy egyedül kis ösztönzés... ak. mégy egyszer sok sikert, és hajrá...


16/F

2010. szept. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!