Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy mackós pasinak van esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mackós pasinak van esélye egy sportos magára valamit adó csajnál?

Figyelt kérdés

Én egy elég mackós pasi vagyok, nem tartom magam vészesen rondának. Szoktam kapni pozitív visszajelzéseket.

És van ez a lány csinos nagyon sportos hastáncol stb. Egy ilyen csajnál lehetne esélyem szerintetek?

Kíméljetek a "ha gazdag vagy jóképű vagyok" szöveggel.


Én 21 ő 18, egy szakra járunk fősulin. Szerintem magas labda, de sokan mondják hogy próbáljam meg.


2011. szept. 24. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jah, mit veszíthetsz?
2011. szept. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

aham,sztem is..:)

megpróbálni érdemes ;)

20l

2011. szept. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
biztos nem ha nem vagy pénzes.
2011. szept. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ez a dolog nem a testalkaton múlik. én is mackós vagyok de az egyetem alatt nem egy nővel voltam...azon múlik a dolog, hogy tudod eladni magad.

mindenképpen próbálj rá, nincs mit vesztened! sok sikert!

2011. szept. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 The Situation ***** válasza:
esélyed mindig van. meg kell próbálni. De!! én januárba 190es magassághoz 107kg voltam. most 82-85 között. sportos életmódra váltottam. hidd el megéri. külsőre belsőre kicserélődtem. önbizalmad is lesz nem fogsz feltenni ilyen kérdéseket :-D nem jó mackósan!!!
2011. szept. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

én most olyan 187/110-115 vagyok

próbálok fogyni sokat fogytam azért, van sok ruha ami még tavaly pl rám se jött

de azért hirtelen nem leszek sportos sem


és ezt az eladni magam ezt hogy gondoltad? az a baj hogy ha olyan csajjal beszélgetek aki kicist is szép és akarok tőle valamit akkor van hogy leblokkolok, de ha csak simán beszélgetek csajokkal akkor könnyen megy.

2011. szept. 24. 14:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Jaja kezdj el gyúrni szépen megfigyel a kajára.
2011. szept. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor gondolj arra hogy egy ronda banya :D.
2011. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ok addig várjon a csaj hátha összejön valakivel?

nekem most rövidtávú megoldások kellenek :P

2011. szept. 24. 14:32
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a kérdés? Semmivel nem leszel hátrább ha megpróbálod, mintha nem. Nagy levegő, aztán hajrá.
2011. szept. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!