Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a lány felé? Hogyan hódítsam meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy faluban lakunk, régebben amikor még busszal jártam egy busszal mentünk mindig, és sokszor engem nézett és én is őt.Nekem nagyon tetszik és szeretnék hozzá közelebb kerülni.Arra gondoltam, hogy amikor megy reggel a buszmegállóba megállok mellette kocsival és megkérdezem, hogy elvihetem e suliba, ez szerintetek jó ötlet?Vagy hogyan kerüljek közel hozzá?Mert buszon nem szeretném megszólítani mert sokan vannak és a barátai is ott vannak és ez nekem túl nehéz szitu lenne.
2010. szept. 6. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Az jó ha megkérdezed tőle:) Ott legalább ketten vagytok, és tudtok beszélgetni :)
2010. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tatt ez van nálam is, de szerintem ezt a buszmegállóba megállok kocsival, azt kihagyom. Lehet megint visszaszokok a buszra egy kicsit :D

19/F

2010. szept. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
basszus neked buszod volt? és lecserélted egy kocsira? nem vagy normális.
2010. szept. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

18:56

:D

2010. szept. 6. 18:57
 5/6 anonim válasza:

Még egyáltalán nem beszéltél vele?

Én szerintem felejtsd el ezt a buszmegálóban megálok ötletet... Ő nem egy r..nc akit csak úgy felveszel az út szélérö... Lagalábbis ha én lány lennék és megálnának nekem én nem ülnék be egy idegen mellé... ezért nem állok meg énsem, ha látok egy csinos lányt a megállóban... Inkább figyeld meg, hogy mikor van egyedül. esetleg ha leszált a buszról akkor menj utána, stb...

2010. szept. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem beszéltünk még, csak régebben szemeztünk a buszon, ennyi, látásból ismerem, a baj az, hogy soha nincs egyedül mindig ott van valami barátnője, max amikor leszáll a buszról és megy a sulijába akkor van egyedül.Meg amíg a buszmegállóba megy.
2010. szept. 8. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!