Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Tinderen látják a lányok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen látják a lányok ha szimpatikusak nekem, vagyis jobbra húzom? Utána ő eldönti hogy szintén jobbra húz? Vagy csak akkor lát, ha ő is "tudatlanul" jobbra húz? Ma ismerkedem az oldallal.

Figyelt kérdés
Mert engem is jelölt több nő, akiket én nem is láttam. Ebből gondoltam, hogy ha én jobbra húzom, akkor ezt látják.

2021. dec. 17. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem, ugyanaz van náluk, mint nálad

ha előfizetnek, akkor látják

2021. dec. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ha nncs előfezetve a lány nem is lát hogy jelöltem? Vagyis csak akkor lát, ha véletlenül félrehúz.
2021. dec. 17. 12:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fizet az extra funkciókért (és szinte biztos, hogy nem teszi), akkor nem tudja, hogy te jobbra húztad és csak akkor derül ki, ha match-eltek.
2021. dec. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen homályosan látja max azt a néhányat, akik legutóbb húzták jobbra,mint ahogy nálad is, néha így már tudni szoktam előre,h ki húzott éppen jobbra, mert napi szinten 1-2 ilyen fordul elő. De a lányok esetében annyian húzzák őket jobbra (napi szinten sztem legalább 10-20-an), hogy szinte biztos,h nem fogja tudni kikövetkeztetni, max ha pont ő is jobbra húz. Egyedül a superlike az, amivel enélkül is a tudtára tudod hozni,h tetszik neked. Balra húzás esetén meg nyilván az van,h eleve nem is fogja feldobni neki a profilodat, mert minek.
2021. dec. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szóval a szuperlájkkal biztos látni fogja hogy tetszik nekem.

Üzenetet is lehet ezzel küldeni?

Az ilyen oldalak mindig a pasikat húzzák le pénzzel, ha eredményt akar.

2021. dec. 17. 12:24
 6/6 anonim válasza:
100%

Nem tudsz addig üzenetet küldeni amíg nem matcheltek.

És jó tanács, ne próbáld meg megkeresni a csajt instagrammon vagy facebookon és ott írni neki. Se én se az ismerőseim többsége sem érti ezt, ha balra húztalak akkor nem értem miért keresnek meg privátban is😅. Ha szimpatikus a férfi akkor úgy is jobbra húzzuk

22/L

2021. dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!