Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ilyenkor mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Beszélgettem pár napot egy fiúval (23) és úgy voltunk mind ketten találkozzunk és akkor majd folytatjuk. Találkoztunk is majdhogy " kutyafuttában" kb 40 percet beszélgettünk kinek milyen napja volt mesélt egy két dolgot stb. Mivel úgy voltam ne késse le a vonatot lehet hamar elindultam a busszal. Adott puszit a végén az elején nem. Mondta ha hazaér akkor majd ír hát azóta se semmi.


Buszon írtam neki hogy köszönöm hogy szánt rám időt. Este felé nem reagált, írtam hogy nyugodtan megmondhatja ha nem akar semmit. Meg se nézte egyik üzit se a messenger szerint( bár az értesítésbe letudja nyitni és elolvasni) azóta se semmi.


Ezt vehetem egy " nem akarok semmit" üzenetnek ugye?



2021. dec. 17. 20:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem jöttem be ez van. Nem ez az első, csak más megtudja írni.
2021. dec. 17. 21:03
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor is nyomulos picit..

Most találkoztatok, Ő utazott haza.. Majd ír ha hazaer.

Ha nem akkor egyértelműen tudod mi a helyzet.

Az hogy megköszönted az oké, de hogy még utána írsz h mondja meg ha nem.. 🙄


Ez a hülye játék meg, hogy 3 napos szabály...🤮 Rosszul vagyok az ilyenektol. Úgy érzem ebből én már kinőttem hogy jatszadozzunk.


Sajnos sok ember ilyen, nem képes legalább Meg mondani hogy bocs de nem.

Jártam én is így.

Sot jártam úgyis hogy azt mondta, ha végez a melóval hívni fog. Ennek pár több hónapja 🤣

Akivel legutóbb találkoztam, a tali után fel órával körülbelül már írt,vagy éppen meg kérdezte tali végén mikor találkozunk legközelebb.

2021. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Én is utaztam haza mivel mindketten bejárósak vagyunk X városba. Szóval én nem ráztam le ilyen szempontból.

Lehet csinál valamit mert már tegnap mondta h neki hétvége van előtte este is haverjánál volt. Elképzelhető h haverozik. De ha én nem írok akkor meg ő hiszi azt h nem tetszik tehát patt helyzet. Talán ha óhajt válaszolni okosabb leszek.

2021. dec. 17. 21:22
 14/18 anonim ***** válasza:

Így van, felesleges találgatni amíg nem ír.

Ha még nem ír akkor úgyis tudod hogy mi van.

Hogy telt amúgy a randi? Te hogy érezted?

2021. dec. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez ma történt? Akkor még ne add fel teljesen, lehet csak volt még valami dolga aztán elaludt. Ha holnap jelentkezik magától, akkor folytatjátok innen, ha meg nem, akkor valóban nem jöttél be neki annyira élőben és azért tűnt el. Te már semmiképp ne írj neki.
2021. dec. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én örülnék a legjobban, ha egy lány legalább annyit foglalkozna velem, legalább annyi erőfeszítést tenne a kapcsolatba, mint amennyit én teszek érte.


Te teljesen normálisan kezeled a helyzetet, igényled a kommunikációt, mindenképpen fontos Neked, hogy visszajelzést kapj. Ez teljesen természetes. Ha ő nem adja meg ezt a fajta biztonságot, akkor nem szeret igazán.


Én például mindig mondom, hogy ha nem érek rá, akkor nagyjából óra perc pontosan elmondom mikor érek rá. És mindig szakítok arra időt, aki rámír, vagy aki beszél velem. A mai világban nagy ritkaság a rendes kommunikáció.

2021. dec. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azóta valami fejlemény ?
2021. dec. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ha eltűnik akkor egy oka van, nem jöttél be, a ghostolás bunkó dolog de én is élnék vele, főleg ha nem akarom megsérteni a másikat az őszinteségemmel/egy gerinctelen picsa vagyok
2023. okt. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!