Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek bejönnek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feketeruhasember kérdése:

A nőknek bejönnek az olyan pasik mint Daryl a The Walking Dead-ból?

Figyelt kérdés

Elsősorban nem a külsőre értem, hanem arra hogy erős, kitartó, igazi túlélő, nem szereti a flancos dolgokat, szeret egyedül is lenni. Szereti a természetet. Nem esik le a gyűrű az ujjáról ha meg kel csinálni a szar melót. Nem panaszkodik és nem hisztizik soha. Mindig az igazat mondja.

Nem válogat, mindent megeszik. Nem lehet vele Goethe magasságú irodalmi művekről vitatkozni, sokszor hallgatag, szótlan. Nem fecseg feleslegesen.

Ha a barátairól vagy párjáról van szó nem fél erőszakot alkalmazni. A szemet szemért fogat fogért elvet vallja magáénak. Mégis van neki egy nagyon kedves, gyengéd oldala a harcos túlélő skillek mellett. Amibe belekezdett nem adja fel, bármennyire is reménytelenek a körülmények.

Az ilyen férfiak álltalában szimpatikusak a nőknek?


2021. dec. 17. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Még mindig nincs olyan, hogy "a nők", mikor fogod már fel végre?
2021. dec. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikor fogom fel, most kérdeztem először :)
2021. dec. 17. 23:19
 3/10 A kérdező kommentje:
De ha nem tudod ugyanazt a nadrágot felhúzni mindenkire, akkor válaszolj te a magad nevében, úgy egyszerűbb és nem kell annyit gondolkoznod hogy a leghasznosabb választ add nekem.
2021. dec. 17. 23:20
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Van akinek igen, van akinek nem ,ez egyénenként változó.

Bár Daryl skilljei nagyon hasznosak egy posztapokaliptikus világban,és ott a többi elvetemülthöz képest még szimpatikusabbnak is tűnik, de a valóságban csak egy szimpla szociopata, aki a mi világunkban nem igazán tudna beilleszkedni a társadalomba, valamilyen bűnbanda tagja lenne, vagy börtönbe kerülne előbb utóbb, van a nőknek egy rétege, akiknek ez bejön a többség ma már nem ilyen férfit választ.

2021. dec. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nincs olyan hogy nők, de érdekes, hogy a nem létező "nők" mégse mutattak felém érdeklődést :D
2021. dec. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#1-es voltam, kedves #5-ös, nem fogom neked, mint vaknak elkezdeni magyarázni a színeket.
2021. dec. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

"a nem létező "nők" mégse mutattak felém érdeklődést"


Aki homogén masszaként tekint rájuk, az talán ne legyen ezen meglepődve.

2021. dec. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem felesleges így belekotni a terminológiába. Nyilván senki nem gondolhatja aki értelmes hogy minden nő egyforma és ugyanaz tetszik neki. Ha valaki nem akarja kiadni magát vagy a tapasztalatát vagy a barátai véleményét akkor ne tegye, de úgy felesleges koptatni a biteket és magyarázni hogy miért nem tud válaszolni.
2021. dec. 18. 10:35
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez egy laza beszélgetés. Nem az ELTE Társadalomtudományi karán vagyunk.
2021. dec. 18. 10:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem láttam a sorozatot. A leírás alapján alapvetően szimpatikus a figura, de azért vannak kérdések. 1. Amikor arról van szó, hogy bármi képes a szeretteiért meg szemet szemért - tényleg egyensúlyban van az, amit ő tesz és amit a szeretteivel tett az illető, akin bosszút áll? Mert pl. én megértem azt, hogy fizikailag rátámad vki egy olyan emberre, aki fizikailag rátámadt a gyerekére / feleségére (ott helyben)... de azt már nem bírom, amikor vkinek kevésbé súlyos tettekre is már az agresszió a válasza "beszóltak a nőmnek? durr egy pofon. Azt mondta a fiam haverjának az apja a fiamra, hogy hülye? durr egy pofon".

Meg az, hogy szereti a természetet... én is, időnként, kikapcsolódásnak, pl. heti-kétheti 1x, de alapvetően nagyvárosban szeretek élni. Ha ő olyan típus, hogy nem szereti a nagyvárosi életet, és leginkább fát vágna az erdőben 24/7, akkor nem passzolnánk egymáshoz.

2021. dec. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!