Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tetszik a zenéje, elmondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik a zenéje, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy ideje valakivel. Nagyjából hetente hívják meg bárokba játszani, engem is hívott már el többször, hogy nézzem meg.

Nem játszik rosszul, de egyáltalán nem az én stílusom, nem is élvezem. Elmondjam neki, vagy illedelmesen inkább ne? Van esély arra, hogy idővel megszeretem?



2021. dec. 18. 18:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? :D


Persze, mondd el. Mondja annyit, hogy ez nem a te világod és ennyi.

2021. dec. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Sértés nélkül is el tudod mondani!
2021. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én 19, ő 23. Elég gyerekes dolgok akadtam fenn, igaz? :D Csak nagyon kedvelem és félek, hogy elszúrom valamivel
2021. dec. 18. 18:45
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

milyen stílus?

( lehetnél nyitott, amúgy nem feltétele egy kapcsolatnak csak mondom)

2021. dec. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod neki szépen, hogy figyelj nem rossz, de valahogy ez engem nem mozgatott meg úgy annyira. Szerintem ebben nincs semmi, nem hinném, hogy ő ezen úgy fennakadna. Természetes dolog, hogy mindenki nem szerethet ugyanazt.


23/F

2021. dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Leginkább magyar alternatív. Próbálok rá nyitott lenni, ő is küld számokat amiket szeret, meghallgatom őket és próbálok ezen a műfajon belül is olyanok keresni ami közelebb áll hozzám, de nem igazán fog meg. (Én leginkább a rockot szeretem)
2021. dec. 18. 18:52
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Megértheti, végül is nem muszáj szeretned a zenéjét!

Biztos ő is szereti a rockot!

2021. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Megmondhatod, hogy nem a Te ízlésed, attól még lehet egy nagyon jó zenész technikailag.
2021. dec. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki, hogy technikailag ügyes, de egyszerűen ez a zenei irányzat nem a te stílusod.
2021. dec. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Párom 25 évig zenélt, tanult gitáros. Az a zenekar amiben játszott nekem nem stílusom, ezt tudja.Ír zenéket csak úgy magának is, hobbiból, azt mindig meghallgatom készülő fázisba, megbeszéljük a technikai dolgokat.Én nem vagyok képzett zenész, amúgy.Így részt veszek a hobbijában.No meg mikor nagyobb kiadás van cuccukra, megbeszéljük 🙂.Persze Ti még nem házasok Vagytok.
2021. dec. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!