Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem nem jön be ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nem jön be ha egy srác verset ír nekem? Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2021. dec. 21. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Én nem írnék verset személynek, maximum személyről
2021. dec. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Nekem se jön be. Szerintem elég nyálas.
2021. dec. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem abban az esetben jön be, ha alapvetően van tehetsége hozzá. Amiatt szekunder szégyenérzetem van, amikor egy nem túl költői emberke "romantikus" próbál lenni, és giccses, nyálas, kecskerímes borzalmakat írkál.
2021. dec. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Ige, hármashoz csatlakozom. Ha valaki alapvetően tehetséges, ügyes, tud jól, nem nyálasan és cikin írni, az vonzó lehet. De ha erőltetett kínrímekkel próbálkozik, az inkább taszító.
2021. dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!