Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18-22 éves fiúk! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-22 éves fiúk! Titeket zavarna ez egy tinder randinál?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk úgy alakulna, hogy csak alkalmi lenne a dolog, zavarna, ha a lány még szűz lenne, és akkor derülne ki? Illik ezt előre megmondani?

2021. dec. 22. 16:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
17:06, lassan 21 éves leszek, és kezdem cikinek érezni. Ha tippelnem kéne, a korosztályom úgy 80%-a már 13-14 évesen elveszítette valami buliban valami jöttmenttel, úgyhogy szerintem nem felettem kéne ítélkezni😅
2021. dec. 22. 17:17
 12/18 A kérdező kommentje:
És igen, magánügy, úgyhogy légyszi csak az válaszoljon, aki az eredeti kérdésre válaszol, normálisan. Köszi.😀
2021. dec. 22. 17:18
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

Miért, te nem valami jöttmenttel veszítenéd el?

Nem az a ciki, hogy 21 évesen szűz vagy, hanem az, hogy alkalmiban veszíted el.

2021. dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem ciki, az sokkal cikibb ha rossz élmény lesz és emiatt egy életre elmegy tőle a kedved. Egy alkalmi partner nem fog úgy rad odafigyelni csak letudja és kész.
2021. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%
Az nem az igazi szex ami a futokalandoknal történik. Az csak maszturbalas egymás testével. Sokkal jobb egy meghitt együttlét olyan valakivel aki tisztelettel bánik veled nem valakivel akinek csak egy test vagy. Nem ítélkezek és nem beleszólni akarok, csak tapasztalatból beszélek és magam sem gondoltam hogy mekkora hatással lesz rám az egész. Nem jó értelemben.
2021. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavarna,igyekeznék figyelmesebben bánni vele,bár én már kicsit több vagyok,30F
2021. dec. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%
Hat aha nem akarod h szar legyen az első akkor szólsz es ha nem akarod h marha rossz legyen nem egy random dugni akaro faszival alkalmin hozod ossze az egeszet futtaban.
2021. dec. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azért, mert alkalmi, attól még lehet, h normális fazont fog ki, aki figyel rá s normális együttlét kerekedik belőle. Mindenképpen javasolt elmondani s csak azzal menj bele, akinél úgy érzed, hogy oda fog figyelni rád! Tehát nem az első "jöttmenttel", aki azt mondja, hogy "jájj, de szép a szemed". :)
2022. febr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!