Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy 22 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 22 éves lány és egy 34 éves pasi közt lehet hosszútávú kapcsolat?

Figyelt kérdés
2021. jan. 31. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

aha.. persze, hogyne lehetne...



(úgyis ezt akarod hallani)

2021. jan. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, ez csak rajtuk múlik.
2021. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok semmit hallani, hanem hogy van mondjuk ismerős, akinél működött, vagy nem.
2021. jan. 31. 15:23
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

22 évesen már belefér a NŐ kategóriába.

Kétlem hogy lenne akadálya a dolognak. Ha boldogok akkor miért lenne baj?


Mindenkinek eltérő a véleménye arról hogy mekkora az elfogadható korkülönbség. A lényeg hogy nektek elfogadható legyen nem az hogy másoknak mi az.


(egyébként személyesen nekem ezzel nem lenne semmi bajom)

2021. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Én 35 évesen próbálkoztam 25 évesnél. Hamar rájöttem, hogy túl nagy a korkülönbség.

Ha a fiatalabb túlérett, az idősebb meg infantilis, akkor működhet talán.

2021. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Én 28 évesen egyszer randiztam egy 18 éves lánnyal a Tinder-ről. Aztán el lettem hajtva azzal az indokkal hogy "túlzottan is komolynak talállak" pár napra rá randi után.


Randin beszélgettünk és szóba került hogy éppen mit csinálok. Én meg mondtam hogy most vagyok abban az életszakaszban hogy lehet felvennék lakáshitelt hogy legyen saját kis kuckóm meg jó lenne család meg függetlenség bla bla bla.


Aztán kiderült hogy a csaj csak szexet akart volna. Pedig nálam viccesebb egyénnel aligha lehet találkozni :D Nem gondoltam volna hogy valaki egyszer túlzottan is komolynak talál XD

2021. jan. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
#6: Hát szerinted egy 18 éves csaj hol akar még családot? :D Nem csoda, hogy nem akart tőled semmit se.
2021. jan. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%

ha egyezik az értékrendjük és a szándékaik, akkor lehet. de ez sajnos nem túl gyakori. egy 34 éves férfi többnyire családra vágyik, egy 22 éves meg még tanul, kitombolja magát.

de láttam már példát rá, hogy működött,

2021. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Valójában a 22 éves korú emberek kevesebb, mint fele tanul már csak. Csak mert te egyetemista vagy/voltál, még nem mindenki az. Én még ugyanígy mondhatnám a saját tapasztalatom alapján, hogy egy 22 éves ember már akár 2-3 éve dolgozik és keresi a saját pénzét, felnőtt életet él.
2021. febr. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
20 éves voltam (még tanultam) amikor megismerkedtem egy 32 éves férfival. Azóta eltelt 10 év, házasok vagyunk és van egy gyönyörű gyermekünk :)
2021. febr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!