Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 22 éves fiú vagyok. Össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves fiú vagyok. Össze akarok jönni egy 45 éves nővel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon jól néz ki, és bejön.

2020. febr. 25. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:

A taktikát kérdezed, vagy azt,hogy megtedd-e?


Először is: jól gondold meg, már a kezdeményezést is. Ha párkapcsolatban él én a helyedben eleve elvetném még a gondolatot is. Ha szingli, akkor sem biztos,hogy ekkora korkülönbséggel vevő lenne bármire is.


Nem tudom mit szeretnél Tőle, a szexkapcsolatnál, esetleg pár közös programnál, őszinte beszélgetésnél ne várj többet.


És persze tartsd titokban ,még a szándékot is...


Hasonló korú nő vagyok, és bár nem vagyok ellene a korkülönbséges kapcsolatnak úgy gondolom,hogy egy ennyi idős nő ha nyitott is rá, inkább a 28-30+-os pasik felé irányulna.


Téged pedig gondolom a kíváncsiság vezérel...

2020. febr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor jöjjél vele össze!
2020. febr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit, nem a te korosztályod, keress magadhoz valót.
2020. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nőjj fel!
2020. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Haver!

Elhiszem, hogy jó lenne, de ne bszd el az életedet.

Elég komolytalanok a huszonéves lányok, de azért találni normálisat is, úgyhogy ott keresgélj inkább .

2020. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!