Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért várják el gyakran az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el gyakran az otthon a szüleikkel élő nők is hogy a férfinak legyen saját lakása? Nem röhejes ez kicsit?

Figyelt kérdés
Közben ők a mamahotelt tudják felmutatni...
2021. dec. 24. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Ez van de Te menj a Pokolba Pokolfajzat
2021. dec. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem röhejes, de te szánalmas vagy.
2021. dec. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Mindenki azt vár el, amit akar, és azt kap, ami jut.
2021. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Miert ne várnám el? Alap!
2021. dec. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

Hát az a helyzet hogy sehogy se jó,és semmi se :D

Nekem van saját otthonom és egyedül élek férfiként. Többször kaptam meg már egy ismerkedés során finoman hogy ő nem biztos hogy költözne egy pasihoz,mert sose érezné a saját otthonának.Mindig csak vendég lenne,mert a pasié a ház.Pedig nem szoktam sose éreztetni ezt,hogy ez az enyém,meg azon lennék hogy jól érezze magát ,és közös otthonunknak tekintse.

Valahol azt tartották ideálisnak hogy közösen teremtik meg az otthont,és úgy költöznek össze.De akkor ugye a férfi is nagy eséllyel a szülőktől költözik.Amire meg hamar rámondják hogy anyuci pici fia :D

Szóval sehogy se jó.

Persze épp ezért nem lehet általánosítani,mert kinek hogy...kinek mi a szimpatikus.A nők sem egyformák.Ha mind egyforma lenne akkor se értenénk őket...hát még így...:D

2021. dec. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%

5

Én annó pontosan emiatt nem akartam szülni! Mert azt tudni, es azzal a tudattal lenni, hogy a haz az övé, es bármikor utcára tehet gyerekkel...na azt nem! Végül rámiratta a felét, es így már mertem babát vállalni

2021. dec. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Személy szerint nem szeretem a mákos gubát, de az a legkönnyebben elkészíthető ünnepi kaja, szóval ironikus módon minden évben azt csinálok a családi ebédre. Mondjuk az elmúlt 1-2 évben mindig szedek egy kis tányérral, mert annyiszor mondtam már, hogy én ugyan nem kérek belőle, miközben ugye én csináltam, hogy vicc lett a családom körében, hogy biztos meg akarom mérgezni őket, és azért nem szedek😅

Egy kis lekvárral azért meg lehet enni....


A kérdésre meg

2021. dec. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

6os úgy kéne szülni, hogy ha egyedül maradsz akkor is legyen hova menned és tudj boldogulni.

Én így se, de ha pasi lennék se íratnék semmit a másikra, ami az enyém.

Nálam előny, ha külön él (én most lakom fél éve itthon, kb szeptemberig...)

Jelenlegi párom meg sose lakott külön (45) és mégse zavart nála.

N29

2021. dec. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
de, röhejes, de tök jó hogy nem kell fizetnem rezsit és van aki főz rám lol. Míg egy nő hol csinálná meg ezt nekem? Amúgy is szexre ott a jobb kezem, szórakozáshoz most vettem xboxhoz gamepasst, a munkám meg úgy is az hogy össze vissza utazgatok európában. Ilyen élet mellé egy nő minden csak nem pozitív dolog LOL .
2021. dec. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Jókat lolozol miközben anyád legnagyobb parazitája vagy.
2021. dec. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!