Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen férfitól vállalnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfitól vállalnál gyereket?

Figyelt kérdés
Milyen viselkedés a vonzó akkor ha már gyereket szeretnél és férfit keresel hozzá?
2021. dec. 24. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Mindenképp olyantól aki elsősorban felelősségteljes, és nem fut el a problémák elől.



Láttam már sok ilyen pasit, és elkeserít a sok nagyranőtt, egoista kisfiú.

Tisztelet a kivételeknek.


Hiába vágyok rá és vagyok termékeny még kb 15 évig... ha csak olyanokkal találkozom, akiknek nem létezik más csak a tükörképük.

2021. dec. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyilván ehhez együtt kell élni pár évet hogy látsd milyen a másik. Milyen krízishelyzetekben, egyezik-e az értékrendetek, stb stb. Azt gondolom NAGYON SOK mindennek kell passzolnia és klappolnia.

Csak házasságban vállalnék (nő vagyok). Nem vagyok begyöpösödött, sőt elvált szülők gyerekeként túlzott romantikus elképzeléseim sincsenek, praktikussági okokból tenném főleg. Biztosabbnak érezném, főleg a gyerek(ek) miatt.


Illetve ott van az az érzés, amit nagyon nehéz megmagyarázni, hogy ha ránézek valakire, van akin látom v érzem hogy jó apa lesz v lenne. Nem mondom hogy ez tévedhetetlen. És nagyon nehéz megmagyarázni. Van egy ismerősöm, akivel kapcsolatban már többször fogott el az az érzés, egy-egy beszélgetés során, hogy ő nagyon jó apa lesz. Nem tudom megmagyarázni.

2021. dec. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még hozzáfűznék annyit, hogy ahogy a 2-es mondja, képesek vagyunk ráérezni, hogy kiből lesz jó apa.

Velem is történt már ilyen nem is egyszer, hogy hosszabb kommunikáció után leszűrtem az adott illetőnél, hogy jó "képességei" lennének erre a feladatra.

Nem egy, nem kettő ilyen férfival találkoztam már, és biztos vagyok benne, hogy az adott nő nagyon szerencsésnek mondhatja magát az oldalán.


1# voltam.

2021. dec. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmilyentől sem. A világ legkiràlyabb érzése hogy csak magamra van gondom.
2021. dec. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!