Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Diplomásként randiznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomásként randiznátok olyannal, akinek nincs diplomája?

Figyelt kérdés
2021. jún. 28. 20:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%

Nem.


N

2021. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
25%
Nem
2021. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%

A páromnak van diplomája, nekem nincs, és mégis együtt vagyunk.

Szerintem akik nemmel felelnek azok felszínesek egy kicsit.

Nem kell diploma az egyenlő értékrendhez, úgy ahogyan az intelligenciához sem.

2021. jún. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%

Randiztam. Elment vele, meg a kisebbsegi komplexusával 4 évem, mialatt arrol győzködött hogy milyen sotet vagyok a diplomammal, mert ő szakmunkasként tobbet keres, meg á nem a tusasom szerint vettek fel jó pozicíoba hanem csak szerencsem volt és hasonlók tömkelege.

Espedig a srác intelligens, azota már csoportvezető majdnem felmillas nettoval. Parkapcsolatban meg mégis ezt az IQ vagy EQ szintet hozza.


De nehogy tanuljak belőle megint osszejottem egy kevesbé tanulttal. Hát az sem lett rózsásabb.

Vagy en vonzom csak azt a tipust aki mellettem egy kivagyok mivagyok Jani lesz.


Azóta egy dúsgazdag diplomás mérnök a párom. Érdekes, de vele nincsenek ilyen gondjaim. Sőt. Ő tart értekesnek, azt látja hogy bennem van rácio, kapacitás, a szakmunkasok meg egy senkinek neztek valahogy és állandoan bizonygatási kenyszerben voltak velem, hogy ők a Janik.

2021. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
*szerinte nem a tudásom miatt vettek fel
2021. jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Attól hogy valakinek nincs diplomája még nem buta, így a diploma megléte nem befolyásol a döntésben.
2021. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
2%
#3: ja, és akkor a nem diplomás miért akar diplomát?
2021. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%

Persze, nem ettől függ.


És azaz ember akinek mondjuk valóban ez a legelső kritérium a legfontosabb, az valóban kicsit felszínes.


Dehát mindenki maga dönti el neki mi a fontosabb.

2021. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%

Tegye fel a kezét, akinek egyáltalán nincs olyan elvárása, amire más ember azt mondaná, hogy felszínes... Pl. legyen magasabb nála, legyen nagy melle, legyen autója/jogosítványa, stb. Persze mindenki meg tudja magyarázni azt, hogy az ő elvárása miért nem felszínes vagy miért alap. Szerintem semmivel sem gázabb az, ha egy diplomás ember egy másik diplomás emberrel akar összejönni, mintha valaki, akinek megvan a jogosítványa, elvárja a másiktól, hogy neki is legyen meg, vagy ha egy kisportolt nő/férfi elvárja, hogy a párja is legyen az. Pedig erre is rá lehet húzni ám, hogy felszínes, meg hogy nem ettől függ, hogy milyen ember a másik...



A kérdésre válaszolva: nekem a diploma megléte nem alapfeltétel, szóval nem mondanék élből nemet egy randira emiatt, de a tanultság, a tanulni vágyás, a műveltség, egy idegen nyelv ismerete, stb. elvárás a részemről. Ha valaki tudja ezt hozni diploma nélkül, és mellé nincs kisebbségi komplexusa amiatt, mert nekem van, akkor részemről teljesen rendben van. (Amúgy a párom járt egyetemre, de nem fejezte be. Én ezt elfogadtam, mert kevés nála törekvőbb, okosabb, fejlődni vágyó embert ismerek, szimplán rá borzasztó hatással volt az egyetemi környezet.)

2021. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Ez hülyeség,ha egyik vagy a másik e miatt vegzál az menjen a sunyiba.Nem ettől ember az ember.
2021. jún. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!