Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Mi a véleményetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mi a véleményetek, szerintetek a srác miért dicsekszik azzal hogy csajozik?

Figyelt kérdés
Egy ideje kerülgettük egymást, buliban félrehívott dumálni. Nem kertelt, mondta hogy csajozik, ő most éli ki magát. Én jeleztem hogy ebben nem lennék partner, megértette, de a továbbiakban visszatérő motívum lett hogy a haverjaival mennyit kalandozott. Csupán azt nem értem, miért akarta ezt ennyire érzékeltetni? Ha ráakar beszélni nem az lenne a lényeg hogy behálózzon és ne tudjak a többiről? Nyilván nem fogom őt komolyan venni, de szeretném megérteni ilyenkor miért ezzel flexelt. Viszont korrektnek tartom hogy már az elején közölte a “szabályokat”

2021. dec. 26. 20:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Akk hamarosan teis megleszel
2021. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért gondolod?
2021. dec. 26. 20:40
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Téged akart következőnek, nem jött össze, most keres mást. Lehet még majd vissza tér hozzád ha úgy van.
2021. dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Lásd, hogy mennyire kapós: hátha te is beállsz mégis. Elvégre csomó nő érdeklődik, nem akarod kideríteni miért?
2021. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Nő vagyok, nem biztos, hogy azt akarta ezzel, hogy ne vedd komolyan, van olyan, hogy a fiúk így szeretnének menőbbnek tűnni. Nem tudom, hogy miből gondolják, hogy jó pont, de nekem 2 komoly kapcsolatom elején is megvolt ez a rész, az egyik azóta a férjem. Ő is elmesélt egy csomó olyan dolgot, amit nem akartam tudni.
2021. dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#2 abból gondolom h majd ha látod h van vkivel akk te se akarsz lemaradni róla mert már valaki "kiválasztotta" ezért neked is vonzó lesz. Ennyi, szimpla gyíkagy
2021. dec. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért hívott félre, mert kiszemelt. Azért mondta, hogy kelendőbbnek tűnjön, ha más is igényt tart rá rossz nem lehet alapon. Teszi a rosszfiút. Viszont egyben tudatja, hogy nem akarja lekötni magát senkivel. Ez sok csajnál nyerő aki kalandot keres vagy szerencsét próbálna hátha "megszelídíti".

Sok nővel találkoztam, aki mindig ilyet keresett, hogy na majd én megmutatom hozzám márpedig hű lesz meg belém szeret aztán koppant állandóan.

2021. dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Azért mondja, hogy csajozik, hogy prezentálja, milyen kapós. Te se hagyd ki a remek ajánlatot.
2021. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Mik ezek a válaszok.

Ne hallgass egyikre se, ha nem akarsz a pali legujjabb trofeaja lenni.

En mutatkozni se mernek ekkora himr*banccal, nem hogy a kis pompolojehez erjek, fuj

2021. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak kissrácok csinálják, érett férfi ilyenekről nem beszél, a body countot nem teregetjük ki.
2021. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!