Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Figyelj. Rendes srác vagy és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Figyelj. Rendes srác vagy és tényleg jó arc. Szerintem mint barátok nagyon jól kijönnénk" van igy értelne próbálkoni egy nőnél? Ha ez a véleménye!

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Semmi.

Mondd neki, hogy köszönöd szépen, de te nem barátkozni szándékoztál vele így jobb, ha inkább megszakítotok minden kapcsolatot majd "ismerős törlése" gomb.

2017. jún. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Osztom Jaguar véleményét. Felesleges még csak a gondolattal is eljátszani ilyen esetben. Nem egy lány ajánlotta fel annak idején a "nagy" barátságát, az egészből annyi lett, hogy ha összefutottunk akkor kaptam egy foghegyről kipréselt sziát. Ilyesmire semmi szüksége az embernek. Nőkkel amúgy sem azért ismerkedik az ember,mert barátkozni akar.
2017. jún. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

"Figyelj. Rendes srác vagy és tényleg jó arc. Szerintem mint barátok nagyon jól kijönnénk"

"A barátaim létszáma nekem tökéletesen megfelel köszönöm."

*Jaguar's suggetion------> EXECUTE*

30/f

2017. jún. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Deeeeeeeep in the Friend zone
2017. jún. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lefordítom. Annyit jelent, hogy barátnak jó lennél, akinek telebőgheti a vállát, meg akihez rohanhat, ha elhagyta a pasija, tudván, hogy te úgysem fogsz vele kikezdeni, mivel "csak barátja" vagy.

De ahhoz nem vagy méltó, hogy élete párja légy.

Ha te többet akarsz, akkor ez a "barátság" csak mérgező lenne számodra, és nem tudnál továbblépni.

Azaz nem, nem lenne semmi értelme próbálkozni.

2017. jún. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak azért szokták mondani lányok mikor visszautasítanak, hogy ne bántsanak annyira meg, csak nem akart veled bunkó lenni...
2017. jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Krukutyán Levente ***** válasza:
Ezen nem kell semmit lefordítani. A kérdező szövegértési képessége konvergál a zéróhoz.
2017. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!