Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok senkit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok senkit, aki komoly kapcsolatot keres férfi létemre?

Figyelt kérdés

Sok lánnyal próbálkoztam. Jó külsővel rendelkezem, normálisnak tartom magam, van munkám, egzisztenciám és mindig megkapom, hogy nincs kedvük vagy idejük komoly kapcsolatra? Miért? Vagy csak velem nincs??

Vagyis volt egy lány, aki nagyon szeretett volna velem komoly kapcsolatot létesíteni, de vele végül nem randiztam.



2021. dec. 28. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
És hol próbálkoztál? Neten? Jobb lenne, ha 3D-ben is megtanulnátok udvarolni.
2021. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A való világban mindig a külsőmet nézték először és soha semmi jó nem lett, nem önmagamért szerettek. Úgyhogy a neten és a külsőm miatt már nem saját profilról probálkozom. Ott viszont sokáig húzom a dolgot a tényleges képküldéssel. Ez az utolsó lány, aki nagyon megakart ismerni és végül küldtem is magamról képet 2,5 hónap után, Ő meg azért épített le, hogy ennyi idő alatt nem akartam vele találkozni és besokallt a sok cseteléstől.
2021. dec. 28. 21:08
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
És az miért nem volt ugyan jó, aki nagyon szeretett volna?
2021. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem sokallna be ennyitől? Attól még, hogy valakivel gyorsan találkozol még nem jelenti azt, hogy valami felszínes hígfos lesz belőle. Tök jogosan gondolják azt 2.5 hónap vergődés után, hogy nem érdekelnek téged eléggé.
2021. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mert nagyon elment a kiakadás és szemrehányás irányába a beszélgetés, hogy miért nem vagyok képes ennyi idő alatt egy találkozót kipréselni magamból, ha tényleg érdekel engem. Ettől én is besokalltam.
2021. dec. 28. 21:12
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit kamuszagú kérdés ez. A jó külsejű gazdag pasi aki nem talál feleségalapanyagot. Azért a való életben én ilyenre nem látok példát.
2021. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Vannak nők, sok. De csak a külsőség számít a legtöbbnek és a lóvé, nem a lelkem.
2021. dec. 28. 21:25
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Mindjárt megsajnállak... mi a munkád amúgy?
2021. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
Mi az, hogy nem önmagadért szerettek? A tested nem te vagy? Felejtsd már el ezt a szentimentális nézetet, hogy a másik lelkébe meg személyiségébe leszünk szerelmesek. Ja, azért szerelmes az összes kisfiú az oviban a legszebb kislányba...a test és a lélek, személyiség együtt vagy te. Ha kivonod a testet a képletből, marad ez a szentimentális virtuális ismerkedés, aminek nem sok köze van a valósághoz. Nem kell rögtön szexelni. Nem is kell társkeresőzni, ha elég vonzó vagy. Nézz körül a környezetedben, szeress meg valakit csak úgy, anélkül hogy ez tervben lett volna és akkor a szex nem fig mindent elrontani, hanem beteljesíti a szeretetet.
2021. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
jaj te szegény.
2021. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!