Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, szerintetek talalok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, szerintetek talalok en valaha is csajt? -30 eves vagyok, de meg idaig nemvolt komoly kapcsolatom! Minden lany elutasit sajnos!

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 09:03
1 2 3
 1/28 Kriszti83 ***** válasza:
100%
Ne add fel, próbálj változtatni a hibáidon. A remény hal meg utoljára, hajrá!
2011. jan. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
Mit gondolsz miért utasítanak el?Te hogy látod?Hogyan öltözködsz?Milyen a külsőd,belsőd?Írj magadról bővebben hogy tudjak válaszolni.
2011. jan. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Szerintem egyszeruen utalnak a lanyok! Senki nem panaszkodott meg az oltozekemre,vagy ha igen,panaszkodott volna,miert nemmondja a szemembe! Oszinte vagyok,szorgalmas,megerto....csak epp a SZERELEM hianyzik!
2011. jan. 4. 09:53
 4/28 anonim ***** válasza:
Hát ennyiből nehéz megmondani, hogy találhatsz-e csajt vagy sem, de ha eddig nem találtál csajt akkor valamit nagyon rosszul csinálsz. Rá kell jönnöd mi az és változtatnod kell rajta. Én arra tippelek, hogy önbizalom hiányos vagy és nem nagyon mersz kezdeményezni vagy, "túl" kedves vagy a nőkhöz, magyarul papucs, ne haragudj ha tévedek, de a 30-as férfiaknál akiknek ilyen problémájuk van általában ez szokott lenni a gondjuk, vagy az, hogy várják a sült galambot és lusták tenni azért, hogy nőjük legyen. Ha te is így állsz hozzá a dolgokhoz akkor ne csodálkozz ha egyedül maradsz.
2011. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Sztem csak simán csúnya lehetsz. Aki legalább átlagosan néz ki, az akkor is talál nőt, ha nem akar. A nőknek ez a fontos, meg a pénz.
2011. jan. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Én is azt tartom valószínűnek, hogy csúnya vagy :S

Szerintem próbálkozz az internetes társkereséssel!

2011. jan. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Pedig most vagy a jó korosztályban, úgyhogy csak a szemed nyisd ki! A 20 évesek nem nagyon állnak szóba 25 alatt senkivel, de egyre kedveltebb a 30 illetve 40+ os kategória.
2011. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Van egy 35 éves szűz haverom. Ő is hasonlót mond, nyalogatja a nem létező sebeit. Majd ha jön nagy láv, akkor örül majd neki. Megsúgom: soha nem lesz senkije.

Ha kapsz tíz elutasítást, neten meg küldtél 100 levelet, akkor kezdhetsz el gondolkodni. Addig csak egy valamit tehetsz: Aktívan próbálsz ismerkedni.

Nem siránkozol, hanem megpróbálsz 30 évesen férfiként viselkedni!

2011. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Igenam,csak az a gond,hogy senki,de senki nem akar velem ismerkedni!Nagyon elutasitoak velem szemben!Mindenki a gazdagsagra hajt!
2011. jan. 4. 15:09
 10/28 anonim ***** válasza:

Mindenki a pénzre hajt?Meg csak a külső számít?

Sajnállak benneteket,ha csak ilyen nőket ismertek.

Higgyétek el sokan vagyunk NEM ilyenek.

2011. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!