Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha komoly kapcsolatot nem találok, akkor lehet, hogy kénytelen leszek egy szexkapcsolattal beérni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, az már a vég lenne, sosem akartam ilyet... de egyszerűen nem jön össze semmi. A nekem tetsző férfiak vagy foglaltak, vagy nem érdeklődnek irántam, vagy nem akarnak kapcsolatot.

2018. dec. 9. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
És mondjuk az miért nem opció, hogy megkeresed magadban a hibát, és kijavítod?
2018. dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Van egy sor hibám, az tény... nem vagyok egy jackpot. De azt nem tudom, hogy a férfiakat pontosan mi zavarja.
2018. dec. 9. 19:46
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

még akár a végén kénytelen leszel beérni



velem

2018. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
3. 😃
2018. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Férfi vagyok és egy jó darabig ugyanezzel a dilemmával küszködtem, aztán meguntam az 'igazira' várakozást, és belement egy szexkapcsolatban, aztán megint,és így tovább. Azóta sokkal jobb a közérzetem és baromira megnőtt az önbizalmam, ami mondjuk semmiképpen nem hátrány.
2018. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Ha a ligádon felüli férfiaknál próbálkozol, akkor ez vár rád.
2018. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Bezzeg privát kérdésre nem válaszol, mint a legtöbb tipikus "orrát fennhordja, de azért reklamál" pi**a...
2018. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne szűkítsük le ennyire a kört. Van például barátság extrákkal is.
2018. dec. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azon mennyire gondolkoztál már el, hogy túl magasak az elvárásaid ahhoz képest, amit nyújtani tudsz?
2018. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"A nekem tetsző férfiak vagy foglaltak, vagy nem érdeklődnek irántam,"

Szerintem te nem vagy tisztában azzal, hogy mennyira vagy jó nő.

Amennyiben elmúltál 16 éves, ez komoly gond.

2018. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!