Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki élőben nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki élőben nagyon kedves, de írásban kötekedő, attól mit lehet várni? Melyik a valódi énje?

Figyelt kérdés
A férfi akivel beszélgetek ilyen. Írásban mindenen megsértődik, kötekszik minden szavamon, magyarázkodnom kell hol voltam miért nem írtam. Volt hogy szóvá tettem, egy darabig nagyon kedves volt, aztán megint kezdődött előről. Idővel élőben is kijön ez az énje? Volt hasonló tapasztalatotok?
2022. jan. 2. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen, kijön, semmi jót nem jelent. Csak élőben nem meri a szemedbe mondani,egyelőre. Később viszont lelkileg tönkre fog tenni, ha hagyod neki!
2022. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Ez a beteges ragaszkodás, fél, hogy elveszít téged, és már már betegesen féltékenykedő....hosszútávon ez nagyon idegesítő tud ám lenni...
2022. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"megsértődik, kötekszik minden szavamon, magyarázkodnom kell "

Nem kell neki megfélelned - ő sem felel meg neked.

2022. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Élőben ráér veled foglalkozni, amikor meg írdogáltok, mással foglalkozik, zavarod.
2022. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki írásban paraszt, élőben meg cuki, az azért cuki élőben, mert f..ik a reakciótól... mert az írásban kapott kritikát könnyebben fel tudja dolgozni, mintha élőben kapja. Az ilyen úgyis ki fogja nyitni a csőrét, ha biztosnak látja a helyét a másik mellett.
2022. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az az igazibb énje, amit írásban tol. Nem is jártok de már számonkér és elszámoltat minden perceddel. Menekülj.

Akinek nincs ilyen hajlama, az eleve egyszer sem kérne számon írásban.

2022. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már megszakítottam vele a kapcsolatot azóta, és sokkal nyogodtabbnak érzem magam.
2022. jan. 3. 13:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt elhiszem! Az ilyen ember szerintem beteg agyilag.
2022. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!