Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, hogy minden beszélgetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy minden beszélgetést és találkozót én kezdeményezek nőként? Nők, férfiak, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Az elsőt ő kezdeményezte, ő keresett meg, ő hívott el, de azóta csak én írok neki, és én kérem, hogy találkozzunk. Az első alkalommal elmondta, hogy ő félénk (bár nem értem akkor, hogy írt rám), emiatt gondoltam hogy nem ír. Mert alapvetően ha írok, nagyon kedves, egyből reagál mindenre, közvetlen, úgy beszélgetünk, mintha ezer éve ismernénk egymást. Ha találkozunk, még sokkal jobb a szituáció, nagyon jókat nevetünk, rengeteget beszélgetünk, csipkelődünk, folyamatosan keresi a tekintetem, stb. Ezután mindig várok, hogy megjelenjen, de ez egyszer sem történt meg. Vagy keveset várok? Eddig a leghosszabb idő 2 nap volt, illetve eddig 4-szer találkoztunk.

Miért csinálja ezt egy férfi? Lehet, tényleg csak félénk / nem szeret kezdeményezni / úgy érzi, hogy ő már megtette az első lépést / valójában nem érdeklem, csak próbál kedves lenni azzal, hogy nem utasít vissza?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Én 26N, ő 28 F



2022. jan. 3. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést neki tedd fel.

És egyből megtudod mi a helyzet.


Nem is értem mit bonyolitod? Erre csak ő tudhatja a választ.

2022. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinál ezen kívül?

Kezdeményez valamit, ha már együtt vagytok, vagy csak elfogad mindent tőled?

2022. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg nem szeret kezdeményezni. Hasonló vagyok én is. De szerintem ha élőben minden okés akkor ne foglalkozz ezzel.
2022. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

"Eddig a leghosszabb idŐ 2 nap volt"


Ez nagyon kevés. Egy normális férfinak addig duzzad a vitorlája amíg neki kell utánad futni, ha te mindig megelőződ mielőtt kialakul benne a hiányérzet, ezzel kifogod a vitorlájából a szelet, és az érdeklődés tüze el kezd lelohadni, és akkor már csak azért találkozik veled, mert te tálcán kínálod magad, és előbb utóbb az ágyban végzitek anélkül, hogy ő két gyufaszálat sem tett keresztbe.


Ajánlom, hogy olvasd el a Férfiak a Marsról a nők a vénuszról jöttek, ebben a könyvben pont ilyen és hasonló kérdésekre találsz nagyon jó válaszokat. A szerzőnek van más könyve is párkapcsolatokról, randizásról, de az összes könyvnek ez az alapja, erre mindig hivatkozik.

2022. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Én is elszúrtam párszor ezzel a nőknél. Mindig én kerestem, írtam. Hiába volt jó közöttünk a hangulat. Túl elérhető voltam így nem annyira érdekes vagy értékes. Nem hagytam teret a másiknak.

Szerintem is hagyni kell a másikat sóvárogni egy kicsit.

Illetve még annyit, hogy nekem sok vitám volt amiatt, mert nem válaszoltam gyorsan meg kijelentő mondatra egy smileyt sem írtam.

Ezt elég gyerekesnek találom. Sokaknak ellenszenves lehet.

Amióta szingli vagyok szinte fel sem nézek messengere. Élem az életem. Jóformán elérhetetlen vagyok, de most így jó. Felismertem, hogy nem érdekel semmiféle versengés. Vagyok, aki vagyok. Tisztában vagyok önmagammal, a határaimmal és "útleveleimmel".

Akivel érdemes lesz azzal úgyis alakul majd. Nem feszülök rá.

2022. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nem gáz. Mirt ne lehetne kezdeményezni? Hagyjuk már a férfi-női sztereotípiákat. Nem mindegy? ki mosogat meg ki főz?? Nah, hát ugyanezzel az erővel legyen az is mindegy, ki kezdeményez
2022. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen potanyukat keres maganak, aki elintez helyette mindent. Ha majd neki kell intenie valamit, akkor is ez lesz, hogy o nem szeret ilyet csinalni es nem fogja megcsinalni. Latod, most se tudja ravenni magat arra, hogy egy szamara kedves emberrel kommunikaljon. Hogyan fog o barmilyen olyan nemszeretem dolgot megcsinalni, amikor erre sem tudja osszeszedni magat? Felre van nevelve, anyuka mindig mindent megcsinalt helyette es te eppen most keszulsz ezt a jelmezt magadra venni.
2022. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#2 Igen, kezdeményez, sőt, további programötleteket is felvet a találkozó folyamán. Kicsit olyan ez az egész, mintha tipikusan az az ember lenne, aki nem az online térben éli az életét. Kellő távolságot tart, nem nyomul, de olykor olykor szándékosan megsimítja a hátam.

#7 Ezt azért kétlem, mert az anyjával soha nem volt jó viszonya, szinte nem is tartja a családjával a kapcsolatot. Teljesen önálló, önellátó, független minden téren.


Többieknek köszönöm a választ.

2022. jan. 3. 17:12
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem kezdeményeznék direktbe! Miért kell neked előre menni? Miért akarod a hódítás örömét is kivenni a kezéből? Miért adod magad ingyen? Ha fontos vagy neki, akkor kezdeményez. Ha nem, akkor azért annyira nem kellesz mégsem, vagy egy töketlen nyápic csávó. Melyik kell úgy igazán? Na látod!
2022. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám gáznak, de azért tényleg hagynod kéne vadászni, időt arra, hogy vágyjon rád. Ha eddig így volt, szerintem nem baj és nem késő (soha nem az) , ha most változtatsz. Érezze, hogy néha ő is tehet valamit azért, hogy működjön köztetek a kapcsolat.
2022. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!