Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet felismerni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felismerni egy nő valódi érdeklődését?

Figyelt kérdés

Volt olyan nő, aki érdeklődött, és eljutottam vele a szexig.


Most meg egy volt osztálynőmet próbáltam befűzni. Facebook-on írtam rá. Beszélgettünk kb. 2 hétig, kérdéseket tett fel nekem, dicsért is. De amikor felhoztam a találkozást, kifogással jött, hogy miért nem jön el. Megtévesztő volt az egész. Amúgy visszafogott lány, és lehet, kellett volna még puhítani, de van elég dolgom, nincs kedvem taktikázni.


Honnan lehet tudni, hogy egy nő VALÓBAN érdeklődik?


Másként fogalmazva: olyan pasinak tekint, akivel szexelne is?


2022. jan. 3. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
A csaj kereti magat. De szerintem lesz meg ebbol kormolas.
2022. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szórakoztató olyan nőkkel foglalkozni, akik kéretik magukat. Van benne egy kis játék. Csakhogy én most nem erre vágyom. Olyan nőkkel szeretnék foglalkozni, akik vállalják, mit akarnak.


Ha a közelmúltban sok nővel keféltem volna, lehet élvezném a játékot, de most nem.

2022. jan. 3. 21:02
 3/14 A kérdező kommentje:
Amúgy meg elköszöntem tőle már, mielőtt kiírtam ezt a kérdést.
2022. jan. 3. 21:08
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Szóval a nő részéről az a valódi érdeklődés, hogy dugni akar?
2022. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
#4 Miert, mi mas lenne? LOL
2022. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#4


Persze, hogy az.


Vagy te összejönnél olyan pasival, akire nem tudsz szexuális partnerként gondolni?

2022. jan. 3. 21:12
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Sok nő nemcsak a dugás miatt érdeklődik egy pasi iránt. Pontosabban sokan- vagy inkább a nagy többség csak olyannal dug, aki szimpatikus neki.


N

2022. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy csak a dugás miatt érdeklődik... De ha nincs szexuális érdeklődés, akkor nincs párkapcsolat sem. Ezért helyeztem erre a hangsúlyt.
2022. jan. 3. 22:36
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéreti magát, hanem nem érdekled. Kicsit elbeszélgetett veled, mint volt osztálytarsával, és ennyi. Nem kell többet belelátni. Egy nem is nem.
2022. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki, tényleg nem érdeklem. Oké, én el is köszöntem tőle. Már engem sem érdekel, talán nem is beszélek vele soha.


Viszont ez még mindig nem válasz a kérdésemre: hogyan lehet felismerni egy nő valódi érdeklődését?

2022. jan. 3. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!