Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lehet nálam ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet nálam ez?

Figyelt kérdés

az hogy ismerkedésnél semmibe veszem azokat a pasikat akik túlzóan , nyomulósan kimutatják azt hogy mennyire odáig vannak értem és soha semmi rosszat nem mondanának rám, érzelmileg támogatásra szorulnak, bálványoznak engem és még azokat a hibáimat is letagadják amik nyilvánvalóak.

Ugyanakkor felkeltik az érdeklődésemet azok akik eleinte kedvesek aztán utána kicsit izgalmasak azzal hogy néha bizonytalanságban tartanak és őszintén elmondják rólam a véleményüket meg izgalmas hobbijaik vannak , nem lehet őket annyira irányítani, sok a konfliktus, elérik nálam amit akarnak és tükröt tartanak elém , ugyanakkor udvariasak velem stb.

Illetve azok is nagyon fel tudják még csigázni az érdeklődésemet akik bejönnének mint pasi de valami miatt 100% elérhetetlenek. Például távoli országban élt és már halott vagy ilyesmi.


Sokszor mondom hogy jaj nekem normális pasi kell már végre meg mi ez a trágya viselkedés amit a másik tanúsít, de ezeket úgy érzem akkor ... de a gyakorlatban mégsem az kell!


Nem vagyok már tinilány de mindig is így működtem nem vagyok rá büszke. Mi lehet ez?



2022. jan. 4. 14:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy ez természetes egy nőnél?
2022. jan. 4. 14:31
 2/7 anonim ***** válasza:

ha jól értem:

1. bekezdés: a megalázkodó "mindegy, csak legyen már nőm" piócaként rajtad csüngő, téged ajnározó wannabe-jófiúk nem jönnek be

2. bekezdés: az érdekes, saját élettel és érdeklődéssel, önálló véleménnyel és döntésekkel rendelkező, de egyúttal kedves férfiak bejönnek

3. bekezdés: az elérhetetlen pasik (ahol leginkább a képzeletedre van bízva, vajon milyen lehet az illetővel) szintén felcsigáznak

mi a kérdés?

2022. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát ez :D
2022. jan. 4. 14:35
 4/7 anonim ***** válasza:
szereted a drámát
2022. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"hát ez :D"

de mi?

megvan az a csoport, akihez vonzódsz. keress továbbra is önálló és érdekes férfiakat, annyi kiegészítéssel, hogy tanulj meg kiállni magadért is

2022. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elso viselkedes taszito, senkit nem vonzana.
2022. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden no a masodik kategoriat keresi. Az olyan ferfit, aki kepes onalloan elni, sajt elete, celjai vannak, es onkent valasztja az adott not, nem kenyszerbol, erdekbol, vagy valami ostoba fetis miatt. Nincs veled problema, bar ugy erzem kicsit tulmisztifikalod a ferfiakat es ebbol lesz jopar csalodasod.
2022. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!