Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgatok egy lánnyal -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatok egy lánnyal - mikor mondjam el, hogy nem akarok baratnőt?

Figyelt kérdés
Van már egy. Én csak szeretőket akarok. Szex után késő?

2022. jan. 7. 12:55
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
84%

Ez most ugye nem komoly?

Mármint a kérdés?!

Te egy igazi szerencsétlen vagy. Nagyon jók ismerem a fajtad baszki volt hozzá szerencsém!!!! Vagy még a mai nap folyamán írsz, fel hívod és le tisztazod vele, vagy többet a budos életbe ne keresd!!!! Hú baszki... Rendesen fel nyomtasd a vernyomasom. Mennyi vahy 15 éves? Öcsém tokosoebb nálad esküszöm

2022. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Hogy volt szerencséd hozzá? 30 éves. Öcséd mennyi idős? Ja, hozzá tartozik a sztorihoz: barátnőm mindenről tud.
2022. jan. 7. 13:45
 13/37 anonim ***** válasza:
76%
11# A kapcsolat nem szerencse, hanem kommunikáció kérdése. Gondolom nem úgy volt "szerencséd" ahhoz a férfihoz, hogy feldobtál egy érmét, és ha fej, lefekszel vele, ha írás, akkor nem.
2022. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Azért, ha anonim kommentelektől felmegy a vérnyomásod, én elmennék egy kivizsgálásra.
2022. jan. 7. 13:50
 15/37 anonim ***** válasza:
34%
Ne haragudj... Ez az idióta miből vonta le a konzekvenciat, hogy a csaj is csak szex partnert keres? Meg volt beszélve? Ha jól értelmeztem nem. Szerencsétlen lány... Hu baszki 13 téged se az eszed ért kedvelnek
2022. jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező akkor legyél büszke magadra. Az h öcsém mennyi közöd semmi!

Az hogy a vernyomasom al mi van szintén semmi közöd csak ez a primitív idióta kérdésed cseszett fel és mellesleg a hozzá allasod a dolgokhoz... És te vagy felnőtt férfi. Oké 👌

2022. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Baszni tudsz de kommunikálni nem
2022. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
0%
15# Nem is arra nedvesednél, hanem a nagy farkamra :PPPPP
2022. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Nem volt megbeszélve, hogy szexpartnert keres, ahogy az se, hogy barátot. Miért nekem kell szóba hozni.


Nekem semmihez nincs közöm, te meg minősítgeshetsz ismeretleneket, gratula.. te szent ember.

2022. jan. 7. 13:55
 20/37 A kérdező kommentje:
Így van tudok baszni, elég jól, kommunikálni lehet nem, nem vagyok tökéletes.
2022. jan. 7. 13:55
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!