Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgatok egy lánnyal -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatok egy lánnyal - mikor mondjam el, hogy nem akarok baratnőt?

Figyelt kérdés
Van már egy. Én csak szeretőket akarok. Szex után késő?

2022. jan. 7. 12:55
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%
Eléggé késő. Már a legelején, az első beszélgetések alkalmával el kellett volna.
2022. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
6%

Ne legyél már ennyire szent :)


Ha már van egy jó lehetőség, akkor használd ki, aztán majd utána megbeszélitek.

2022. jan. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
91%
Most. Írd meg neki azonnal.
2022. jan. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Már késő ezek szerint.... egy szex az szex? S kettő? Kettő volt
2022. jan. 7. 13:07
 5/37 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ, hogy feküdt le veled. Ő a barátnőd akar lenni? Mert ha igen, akkor jelzem, hogy k-ra késő.

Ha nem volt semmi megbeszélve, akkor csak találgathatunk. Talán nem késő. De mielőbb tisztázd vele.

2022. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi megbeszélve, én nem kérdeztem van e pasija (szerintem nincs), ő nem kérdezett engem. Jól elvagyunk. Csak manapság (az elmúlt 1-2000 évben) természetesnek gondolják, hogyha valakivel talizgatok, szexelgetek, szóval, hogy abból kapcsolat lesz. Pedig nem mondtam ilyet.
2022. jan. 7. 13:12
 7/37 anonim ***** válasza:
91%

Ha valaha csodálkozna bárki, hogy a nők miért játszmáznak a szexszel, nos, bemutatom a magadfajta nyomorékokat.


És akkor a fajtátok másik fele meg még mindig a partnerek számából akar levonni messzemenő következtetéseket, holott így viselkedtek

2022. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Jaj, hagyjuk már ezt a nő-férfi felosztást.... ez kissé idejét múlt.


Számtalan olyan nőt ismerek, aki csalja a pasiját. Van egy játszik két-három pasival, miközben valaki más után epekedik.


Nincs ló, jó a szamár alapon addig is van, aki a lelkét ápolja, wellnesezni viszi, vacsorázni viszi, meg furikáza. Meg ki lehet tenmi az instára, hogy féltékennyé tegye az áhított fiút (akinek meg amúgy felesége van).

2022. jan. 7. 13:19
 9/37 anonim ***** válasza:
13%
7# Te sohasem játszmáztál senkivel? Csak mert feltételezem, hogy magadat sona semmilyen körülmények között nem illetnéd ezzel a jelzővel
2022. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
80%
Mondd meg neki, hogy hímri.banc vagy. Aztán majd dönt.
2022. jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!