Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon ciki hogy első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki hogy első randin odajött anyukám 37 évesen, ti mit csináltatok volna?

Figyelt kérdés

Internetről találkoztam egy csinos 32 éves nővel. Szerintem tök jól elvoltunk, jól alakult a randi, már egy kis csók is volt, amikor véletlenül összetalálkoztunk anyámmal (kellett nekem a piac felé menni mert gyakran jár arra)

Anyám odajött és bemutatkozott, ott mondta mikor jövök hozzá mit főzzön akkor, meg ki ez a lány, mikor jön az unoka stb... borzalmas volt, vagy 20 percet ott beszélgetett velünk...


2022. jan. 8. 11:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem kamu a kérdés akkor ultra gáz. Ezt a nőt most buktad.
2022. jan. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem lett volna ciki, ha normálisan kezeled a helyzetet.

Látod, hgoy jön anyuka, odamész, köszönsz, bemutatod a lányt, megmondod neki, hogy most randiztok első alkalommal, röviden megbeszéled mikor látogatod meg és elköszönsz, mentek tovább.

Így azt látta volna a lány, hogy jó kapcsolatod van a családoddal.

2022. jan. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem az... de mit csináltam volna? Amúgy írjak rá? Mit csináljak hiszen jó alakult a randi...
2022. jan. 8. 11:14
 4/18 A kérdező kommentje:
2. Amúgy az baj hogy jó kapcsolata van valakivel az anyjával? A nők azt várják hogy rossz kapcsolatom legyen vele?
2022. jan. 8. 11:15
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Majd kiderül mi lesz. Annyira szerintem nem gáz. Csak vegyen vissza a lendületből később
2022. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
#4: olvasd újra. Pont, hogy azt írtam, hogy a jó kapcsolat pozitív.
2022. jan. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Tudom mit érzel.Az írja, hogy ez nem gáz, aki még nem volt ilyen helyzetben.

Nekem 18-19 éves koromban volt ilyen.Nő vagyok, először találkoztam egy férfivel.Nem is olyan igazi randi volt, csak félig-meddig.Strandra mentünk, csatlakoztak hozzánk a haverjai is.


Anyám tudta, hogy a strandon leszek, egyszer csak megjelent a strandon.Én wc-re mentem és összefutottam vele.Ő meg elkezdett velem erőszakoskodni, hogy látott minket, mutassam be a "barátomnak és a haverjainak".Mondtam neki, hogy nem a barátom, mert most találkoztunk először, nem is igazán mondanám ezt randinak és amúgy minek mutatnám be ebben a fázisban?Aztán végül lebeszéltem a dologról, de még neki állt feljebb.


Az egészben az a vicc, hogy mikor ő randizgat, már hónapok óta kapcsolatban van, és még mindig nem mutatja be a párját.Ebből kiindulva gondolom, hogy ő sem örült volna egy ilyen akciónak, nekem soha nem is jutott volna eszembe ilyet tenni vele.Nem tudom miért ilyenek egyes szülők...

2022. jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%

Sintèèèr!

De anyukaaa!!!


😆

2022. jan. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Egyszer én is jártam így, a másik oldalról.

Ültünk a sráccal a kávézóban, kb. 20 perc beszélgetés után befutott az anyja. Megállás nélkül beszélt, próbálta jó színben feltüntetni a fiát. A közös jövőnkről is beszélt, hogy nyugodtan hozzájuk költözhetek és majd ő vigyáz az unokára..... Életem legrosszabb randija volt. Másnap felhívtam a srácot, hogy ez nem fog működni.

2022. jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Rólam meg kb azt kell tudni, hogy szökőévente ha van egy randim. Erre a randi közepén hozzám jött oda egy anyóka, hogy nem működik a mobilja, és el kellett ott kezdenem javítgatni, míg a csaj csak nézett.... 31f
2022. jan. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!