Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet azt elfogani hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt elfogani hogy nem vagyok olyan típus viselkedésre hogy bejöjjek a lányoknak?

Figyelt kérdés

Külsőm szokott tetszeni, de a viselekdésem miatt unalmasnak, komolynak tartanak. Nem járok bulizni mint a korombeliek, nem beszélek sokat. Bánom hogy emiatt nincs sikerem a lányoknál.

Minden lány akivel ismerkedtem mást választott helyettem.

Abban tudok bízni hogy majd később amikor már csalódtak a lányok sokat ezekben a fiúkban, talán akkor fogok majd én is kelleni. Bánom hogy a fiatalkorom csaj nélkül telik el.


2022. jan. 9. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
menjél társasjáték klubba, vagy olvasókörbe, vagy túracsoportokhoz csatlakozzál. Ilyen helyeken a visszafogottabb lányok lesznek
2022. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon unalmas voltam régen. Most már nem vagyok az. Ezt csak külsősök mondták régen is és most is.
2022. jan. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert amúgy mi az érdeklődési köröd, kérdező?
2022. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is otthonülős típus voltam régen.

15 évesen kezdtem el bulizni, 19-20 évesen meg már meguntam.

Ez nem baj, vannak ilyen lányok is, akik korán megunják azt, hogy minden hétvégén bulizzanak, ilyeneket kell keresned.

Viszont találj magadnak valami hobbit, esetleg olyan tevékenységet ahol tudsz ismerkedni is. Ha van közös érdeklődési kör, az sokat segít.

2022. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!