Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőként hogyan élted meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogyan élted meg, hogy visszautasítottak?

Figyelt kérdés
Mindketten házasságban élünk, egy ideje (1 éve) már húzzuk egymást. Őszintén elmondtam neki, hogy mennyire szeretnék vele lenni ÚGY és elutasított. Azt mondta, hogy később úgyis érzéseink lennének és ő ezt nem szeretné. Megsemmisültem.
2022. jan. 11. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez most egy jó lecke volt arra nézve, hogy legközelebb ne házas emberrel kezdj, főleg úgy, hogy te is házas vagy. Így jártál!
2022. jan. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked már kialakultak az érzések. Sajnálom. Aki egyszer így megégeti a kezét, tudja, hogy csak tiszta lappal szabad ismerkedést kezdeni.
2022. jan. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit vártál? Ő legalább átlátta a helyzetet. Inkább legyél hálás.
2022. jan. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Nekem melohelyen volt hasonlo.


Napi kaocsolatban vagyunk egy kollegaval akinek felesege van.

En soha semmit nem mondtam neki direktbe de tettem célzásokat amiket szépen(nem sértve),de elutasitott.

Ezutan kicsit orroltam rá, plusz a munkánkban fontos a csapatszellem (egymast ellenőrizzük, ossze dolgozunk)de elkezdtek(a pasi egy vezeto) hibát hibára halmozni, es nem mostam ki őket, de nem tettem ellenük sem. De kapták a felsőbb vezetői lecseszéseket.


Aztán amiert alázatos lett, igy vissza tudtam térni a normalis összetarto egyuttműködésbe veluk (jeleztem időben a hibákat etc)


Moat jön a lényeg:

Ugy tettem magam tul az egészen hogy felmértem a helyzetet minek van a feleségével es miert tart ki mellette stb.


Megtudtam hogy gazdasági kapcsolatban állnak a feleségével, csaladi vállalkozás ami nagyon jol tejel, a pasinak ezzel egyutt jár a státusz, hatalom is, magyarán a felesége neki a hátszele valojában.

Azaz ha a nő bármit is megtudna hogy a ferje félrejár nemhogy a feleségét hanem anyagi javakat is bukna.

Nagyon is meghuzza magát a házasságában a pénz vagyon hatalom miatt, amit egyutt építettek fel.

Nem hülye ezt elcseszni egy kolleginás kósza numerákkal.

Inkább megy pr.stikhoz akkor maximális diszkrécióval.

2022. jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*Szoval én igy ertettem meg hogy tudom hogy kellene a p.ncim csak épp a vagyon többet ér a feleséggel...
2022. jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Maga a tény, az annyira nem viselt meg nőiességemben.

De hogy mennyire kívántam, amiatt már igen megviselt.

2022. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sz*rul. És még sz*rabbul, amikor pár hét múlva rámírt és felvetette, hogy mégis. És még párszor ment ez a csikicsuki. És a legsz*rabb, hogy nincs erőm lepattintani... Tisztán látom, mekkora hülye vagyok, de ráadásul gyenge hülye.
2022. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az is bosszantó, hogy ezt az egészet nem is én kezdeményeztem. Hosszú hónapokig puhìtott és most lepattintott. Mire volt ez akkor jó? Azt érzem, hogy szénné égtem előtte. Remélem, hogy ezután lesz tartás bennem és soha nem kerülök ilyen helyzetbe.
2022. jan. 12. 05:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!