Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak csúnyácskább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak csúnyácskább lányok jönnek fel Facebook datingen?

Figyelt kérdés
Budapesten vagyok, a kezdettől fogva csak leszakadt kelet-magyarországi külsejű, agyonfilterezett lányok jönnek fel. Egy szép, igényesebb lány nem jött fel eddig. Mi lehet ennek az oka? Nem hiszem el, hogy csak ilyen kategória használja a Facebook társkeresőjét. Vagy szerintetek érdemes lenne Tinderre átmenni?

2022. jan. 11. 17:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
70%
Szerinted a jó csajok, rá vannak szorulva a netes keresgélésre?
2022. jan. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
27%
Én keletmagyarországon keresek millát havonta. :@ És nincs szülségem társkeresőre, mert a nők maguktól jönnek.
2022. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

12!

Milyen nők mennek maguktól?😃 most írták, h arrafelé milyen igénytelenek vannak csak.

2022. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
13 azért vannak errefelé igényesebbek is. Mondjuk most például egy könyvelő csajszival ismerkedek.
2022. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 V-Balazs ***** válasza:
100%
hogyan kell letölteni a Face datinget ? vagy hogy találom meg facen belül ? vagy be kell állitani ?
2022. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Balázs, elvileg ott kell lennie a telós appban ahol a jatékok stb.
2022. jan. 11. 20:59
 17/25 V-Balazs ***** válasza:
nekem valamiért nem mutataja. esetleg valamit a személyes adatoknák kell beállitani ? vagy neked mik vannak ?
2022. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nekem se jött fel egy darabig, teljesen olyan mintha totál random kínálná fel egyes embereknek ezt a társkeresőt. Frissítsd az appot.
2022. jan. 11. 21:07
 19/25 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk nő vagyok, de mikor használtam ezt az appot úgy emlékszem hogy be lehetett állítani paramétereket. Életkor, végzettség, érdeklődési kör, magasság, súly - és akkor ennek megfelelően dobált fel találatokat. Illetve ha belájkoltam pár adatlapot, azokhoz hasonló férfiakat pakolt előre. Persze volt sok olyan adatlap, hogy ránéztem a profilképre és megijedtem - nem volt foga, borzasztó feje volt meg ilyenek. De ott találtam meg a szerelmem, szóval türelem kell. (-:
2022. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
Bammeg, ki használja még manapság a facebookot? 😆 Nyugaton már lassan 10 éve boomer appnak számít. Itthon is már lassan csak a nyugdíjasok meg a cigók használják. A fiatalok instagrammon vannak.
2022. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!