Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak csúnyácskább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak csúnyácskább lányok jönnek fel Facebook datingen?

Figyelt kérdés
Budapesten vagyok, a kezdettől fogva csak leszakadt kelet-magyarországi külsejű, agyonfilterezett lányok jönnek fel. Egy szép, igényesebb lány nem jött fel eddig. Mi lehet ennek az oka? Nem hiszem el, hogy csak ilyen kategória használja a Facebook társkeresőjét. Vagy szerintetek érdemes lenne Tinderre átmenni?

2022. jan. 11. 17:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
30%
Mert a szép, igényes kányok találnak párt randiapp nélkül is.
2022. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon érdekes. Én is Budapesten élek. Nekem meg az a problémám, hogy 90%-ban csak nagyon szép, okos, tanult lányokat ajánlgat az applikáció, pedig nem állítottam be szűrést, csak a korcsoportra (22-30).


Komoly egyetemen tanultam, van egy diplomám, talán ezért társít hozzájuk az applikáció. Viszont külsőben nem vagyok igazán vonzó, de ronda sem, mondjuk átlagos. Sajnos nem szoktak visszajelölni, csak nagy ritkán bejelöl 1-1 ronda lány, aki gyakran még idősebb is, mint a limitem,olyanok akik egyébként az én részemre nem szoktak ajánlva lenni a program által, de úgy tűnik engem megajánlott a részükre.

Nem jönnek létra matchek. Legjobb lenne, ha nekem is főként átlagos lányokat ajánlana. Jó lenne találni valakit, akivel összeillenénk.

2022. jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Téged jobbra húzott valaki...? :O
2022. febr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy számít 10 éve boomer appnak, mikor 2010 körül robbant be Európába..
2022. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
*20-asnak ment
2022. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!