Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedéskor érdemesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor érdemesebb lenne eltitkokolni az alkoholista múltam?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy olyan 18 éves koromtól az alkohol határozta meg az életemet, mindig ittam amikor volt rá lehetőségem. Ez egészen 30 éves koromig ment, akkor költöztem haza a szüleimhez mert már az öngyilkosságot fontolgattam remegve, izzadva az elvonástól.


Ez nagyon meredek téma, amint megtudják ezt a nők, általában azonnal vége az ismerkedésnek.


Elegem van belőle hogy a múltam miatt elítélnek. Nem vagyok rossz ember, senkit nem bántottam.


Volt egy rossz életvitelem, sokat ittam. De próbálok rajta változtatni.


2022. jan. 12. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Amíg minden este legurítasz 1-2 sört, addig nem beszélhetsz róla múlt időben.
2022. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Balázs, mivel a külsődet is állandóan pontozgattatod itt az oldalon, szinte az egész ország ismer már.😄
2022. jan. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2: Amúgy ebben van valami, volt már olyan hogy Pesten a metrón leszólítottak hogy te vagy a Balázs?


Bevallom baromira jól esett. Mindig is volt egy ordenáré nagy szereplésvágyam.

2022. jan. 12. 15:50
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem csak a múltad, hanem a jelened miatt ítélnek el.


-Itt gyalázod folyamatosan a nőket.

-31 éves pufók alkesz fejűként 20 éves gyönyörű vékony barátnőt szeretnél.

-Még mindig iszol jelenleg is.

-A lelkedet egyáltalán nem tetted rendbe. A belső lelki okokat, amik az ivásodhoz vezettek egyáltalán nem tártad fel, nem jársz tanácsadóhoz, AA gyűlésekre, nem kérsz külső segítséget a felépüléshez. Ehhez kapcsolódik, hogy az életed sem tetted rendbe.


Ha a mai naptól normálisan elkezdenéd rendbe tenni az életedet és a lelkedet, akkor pár év múlva már esetleg gondolkozhatnál párkapcsolaton, ha a felépülésnek olyan szintjére jutnál el. De miért nem veszed észre, hogy ezzel csak kinevettetted magad, hogy ilyen lelki/testi állapotban szeretnél ismerkedni?

2022. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Mindegy, hogy mit hazudsz es mennyit. Hazudhatsz barmit, meg az is lehet, hogy elhiszik, de akkor sem sikered. Te egy marslako vagy, hiaba tanulmanyozod, akkor sem erted az embereket.
2022. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4: ebből alig igaz valami...
2022. jan. 12. 15:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltál még rá, hogy Alekosszal indítsatok egy yt-csatornát?
2022. jan. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Max azt tudnád eltitkolni, hogy mennyire volt súlyos, azt nem, hogy alkoholista vagy.
2022. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha most normálisan élsz, tetszeni fogsz. Senkit nem érdekel a múltadnak ez a része, ha most jó rád nézni és jó veled lenni.
2022. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6. Tételesen megcáfolhatod melyik mennyire igaz. Hely van válaszolni bőven.
2022. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!