Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl a 3. randin, a fiú nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl a 3. randin, a fiú nem közeledik. Mit tehetnék? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Már egy éve nincs senkim. A munkatársam leszervezett nekem egy randit, nagyon nem akartam belemenni, nem vagyok híve a vakrandiknak, de aztán belementem. Pozitív csalódás volt, nagyon jól elbeszélgettünk az első randin, külsőre is bejön és emberileg is,úgy tűnik én is neki Aztán jött még 2. Nemsokára a 4., de a srác nem közeledik, csak beszélgetünk. Még csak egy bók, kézfogás, puszi semmi. Msnen mond szépeket, de én ezt élőben várnám el.Nem tudom mit tegyek, már mindketten 30 évesek vagyunk. Lehet neki több idő kell, természetesen én se akarok senkivel egyből ágybabújni, de azért 3. randin úgy érzem magam, mintha egy jóbaráttal lennék, közben meg egyre inkább vonzódom hozzá.:(Én nem merek kezdeményezni, úgy tűnik ő se.:( Mit tanácsoltok?
2010. szept. 9. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy neki több idő kell ahhoz, hogy kezdeményezzen, mert félénk. Én a mostani párommal több mint egy hónapig msn-eztünk mire tudtunk találkozni, és addigra már nagyon megismertük egymást, persze találkozásnál fura volt, délután 4 körül találkoztunk és olyan éjfél körül, mikor már itt álltunk a kocsival a kapuban, megcsókolt. De ha ennyire zavar, talán kérdezd meg, hogy mi a véleménye rólad, vagy finoman tudakold meg, hogy milyen nők jönnek be neki, külsőleg belsőleg, és abból le tudod szűrni, hogy kb. téged ír le, vagy nem. Nem kell sztem, hogy te kezdeményezz, ez a férfiak dolga, még ha sokáig is tart, de ha akar valamit tőled, és ezt te érzed, akkor sztem idővel közeledik majd, csak előtte lehet meg akar ismerni nagyon.
2010. szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Msnen úgy érzem bejövök neki, mert szinte mindennap beszélünk. Talán igazad van, várok, hátha megnyílik.
2010. szept. 9. 10:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Az idő eldönti.Valamelyikőtöknek mozdulnia kell.Ma már nincs ilyen,hogy a férfiak dolga.Néha a nő kénytelen lépni ha azt akarja,hogy történjen valami.Nem véletlenül vakrandizik 30 évesen.Ugyanakkor semmi baj nincs a konzervatív udvarlással.Előbb a köret,aztán a hús.
2010. szept. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érhette a fiút olyan hatás korábban, ami miatt nemkezdeményez.Nem szeretne újabb elutasítást.

Te miért ne kezdeményezhetnél? Én megnyugtatónak érezném a közeledésed.

2010. szept. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért nem közeledtem, mert olyan távolságtartó, h. nem mertem. Például leülünk egy padra, én közel ülök, erre ő arréb húzódik. :( De mikor nem személyesen beszélünk bókol, azt mondja nagyon bejövök neki. Nem értem...
2010. szept. 9. 12:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy téged visszatart, mikor Ő arrébb húzódik, nála is lehetnek régi, rossz tapasztalatok. Ha szimpatikusok vagytok egymásnak, ott kell közeledni, ahol azonos hullám hosszon vagytok, az msn. Nyugodtan leírhatod, milyen jó lett volna múltkor hozzád közelebb ülni. megfogni a kezed.Érezni, hogy ott vagy mellettem, mert úgy érzem vonzódom hozzád.Próbáljátok meg sms-ezés közben előkészíteni a következő talin várható közeledést.

Előbb utóbb majdcsak átlépítitek a bűvös határt.

Sok sikert, (Halkan súgom, sok boldogságot).

2010. szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!