Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még olyan lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok akik normálisak? Részletek lent

Figyelt kérdés
Én egy hűséges szerető kitartó odadó romantikus gyengéd, félénk, fiú vagyok 17/f, miért van az hogy eddig a csajok csak sexet akartak tőlem és utánna bye bye... :(
2011. okt. 1. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Örülj neki hogy azt akartak tőled:D

Most komolyan,17 éves vagy feleséget keresel vagy mi?

Más örülne ha "csak" szexet akarnának tőle.

2011. okt. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vannak, de mindnek van egy jóképű pasija.
2011. okt. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Már én is tettem fel ilyen kérdést és le basztak, hogy igen is vannak meg, hogy én nem jó helyen ismerkedem, jólvan de ha már más is felteszi biztos van valami alapja, amúgy ugyan ebben a cipőben járok.. 18/F
2011. okt. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ez forditva is igy van. Egy lanyt, aki szolid, nem a mai plazacica es egyeb tipusu, azt eszre sem veszik, mert nem kihivoan oltozik. Akkor is igy van, ha szep ha nem. (Sajat tapasztalat: ismerosom cegenel egy termeknek 2 eve en voltam a 'reklamarca' es sikeres volt velem, tehat gondolom, akkor nem lehetek csunya, es megsem vettek eszre soha pl. utcan) A fiuknak foleg az olyanok jonnek be elso latasra, akiken alig van ruha, a sminkjuk=vakolat, 5-6 cm atmeroju karikafulbevalojuk van, stb. Ha megis eszrevesznek egy visszahuzodobb lanyt, akkor 2 dolgot neznek meg: mellbosseg, fenek meret aztan kesz. Ma ilyen majdnem minden fiu, es szinte lehetetlen ismerkedni normalisakkal.

Ezert van az, hogy en amint talaltam egy olyan ferfit, aki megbecsuli, hogy nem az atlag mai divatlany vagyok (tehat nem bulizok gyakran, nem iszok/cigizek, szeretek fozni, es gondoskodoan mindent megteszek erte), lekotottem magam mellette. 19 leszek, amikor az eskuvot tartjuk:) amugy interneten ismertuk meg egymast, de nem tarskereso oldalon, hanem egy forumban.


Szerintem ne bulikban, tomeghelyeken ismerkedj. A 'normalis' lanyok nem jarnak ilyen helyekre. Szinhazban a szunetekben pl nagyon jol lehet ismerkedni:) (baratnom igy ismerte meg a parjat.)


18/L

2011. okt. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én sem találok normális lányt, igaz szexre sem kellettem eddig a lányoknak

pedig nem érzem magam rondának, sokat járok el otthonról, sokat sportolok...stb

2011. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy félénk, csendes, romantikus lány vagyok de ez manapság már nem nagyon kell a fiúknak így nem is találok könnyen barátot :) 16/L
2011. okt. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

félénk, csendes, romantikus 16 éves lány, pont ilyet keresek


18f

2011. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát tuti h vannak,én ilyennek érzem magam, de sajnos a korosztályom nem erre bukik :P 14/l
2011. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!