Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki meglendíti a randizá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki meglendíti a randizás lehetőségét, de utána alig-alig ír, vagy később szóba sem hozza az komolytalan?

Figyelt kérdés

Nem tudok elmenni egy 30 éves férfin.

Kb. 2 hete beszélünk, már 2-3 alkalommal felhozta hogy pl másnap találkozhatnánk. Írtam rá hogy persze, benne vagyok. De utána meg semmi. Majd 2 nap után újra megjelenik.

Pedig én már utaltam rá hogy pénteken szabad vagyok munka után, vagy minden nap 5-ig dologzok, de utána ráérek.

Komolytalan az ilyen? Vagy ilyen bátortalan?


2022. jan. 18. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Komolytalan. Es mennyi ilyen suttyó van...! Én is beleszaladtam már ilyenbe.
2022. jan. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is értem. Ha már valakivel eljutok odáig,hogy tudnánk találkozni,akkor ha nem is randira, de egy gyors kávéra legalább összefutek vele. Különben minek beszélgetnék a másikkal?
2022. jan. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajna az, vagy vaan mit takargatni valója, vagy bátortalan, vagy felkkészületlen, vagy több vasat tart a tűzben.
2022. jan. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz elmenni rajta, akkor legyen ő felül!
2022. jan. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Sok nővel dumálgat, randizik és nem te vagy az első a sorban. Ez az egyik lehetőség.


A másik, hogy kamuzott valamit magáról. (van barátnője, vagy nem is 30 éves, esetleg máshogy néz ki, mint amit küldött magáról)


Harmadik, hogy ezzel üti el az időt, esetleg nemrég szakított, ezért nőkkel dumálgat és eszében sincs találkozni velük.


Amikor társkeresőztem, sok ilyenbe belefutottam.

2022. jan. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Írtam neki, hogy vagy találkozunk a héten vagy ne húzzuk egymás idejét.
2022. jan. 19. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!