Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedjek mellette másokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedjek mellette másokkal is? Mennyire vegyem komolyan?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel 2 és fél hete levelezek. Már egy hete Facebook chaten. Állítólag az ideálja vagyok stb. és komolyak a szándékai. (Mondjuk tudom, hogy a férfiak szépeket mondanak, hogy vkinek a bugyijába jussanak.De most nem is erről akarok értékezni.)

Mivel, mikor megismerkedtünk, úgy gondoltam, hogy lehet, hogy ebből lesz valami komolyabb, nem járogattam fel oda, ahol megismerkedtünk. Viszont kép nélkül mostanában felmegyek esetenként kíváncsiságból. És elég sokszor előfordult, hogy láttam online ott, de nekem mondjuk aznap nem írt Facebookon. Mit gondolnátok a helyemben a szituról? Hagyjam a sorsra vagy eresszem el? Hogy viselkedjek vele?



2020. okt. 30. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Hogy lehetnek komolyak a szándékai, ha még nem is találkoztatok? Majd ha már tényleg alakul valami, és még mindig fenn van, akkor lesz baj.
2020. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt tedd, ami neked jó.


👣

2020. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, de Ő állította, hogy nem írkál mással. Maga írta le, pedig nem kérdeztem rá , csak ebből más jön le, hogy feljár oda... De valóban, nem kéne lojálisnak lennem egy olyan emberrel, akivel még sosem taliztam. Butaságot csinálok, mert én nem írkálok mással valóban és lehet az efféle korrektség félre kéne tennem...
2020. okt. 30. 21:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézelődik....
2020. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy irkál mással, mielőtt még találkoztok, nem baj. Te is irkálhatsz. A baj az, hogy hazudik. (1-es vagyok)
2020. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En ismerkednek massal (is), igy meg foleg, hogy o is ezt teszi.


Hallgass a megerzeseidre.

2020. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csináld azt, amit a férfiak szoktak ilyenkor. Csak okosan.😉
2020. okt. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!