Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira szeretnék tanácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira szeretnék tanácsokat! Hova vigyem?

Figyelt kérdés

1. Hova vigyem ? (folyópart?kocsma?)

2. Megcsókoljam első randin?

3. Próbáljak én kezdeményezni , vagy hadjam őt?


2010. szept. 9. 13:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
elsőnek is fiu vagy lány vagy?
2010. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy hová viszed, szerintem főként attól függ, hogy milyen a lány. A folyópart szerintem jó ötlet. Én pl nagyon nem díjaztam volna, ha első randin egy kocsmába vitt volna, de persze ez csak én vagyok.

Hát a csók is attól függ, hogy hogyan alakul az egész. Ha zavarban lesztek, nem tudtok feloldódni, feszengtek stb. szóval ha nem lesz valami felszabadult a hangulat, akkor kár bepróbálkozni a csókkal. Viszont ha jól elhülyéskedtek / beszélgettek, jólérzitek magatokat, akkor jöhet akár a csók is.

2010. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igen , lányról van szó !

Akkor a Sugó partra viszem , köszi !

Esetleg valamit vigyek neki , virágot , vagy ilyesmit?

2010. szept. 9. 13:32
 4/19 anonim ***** válasza:

Bp-i vagy?

Ha igen, akkor az Apáthy sziklához. Nézd meg neten, hogy merre van, nagyon szép hely, és romantikus. A II. kerületben van, nem kell vidékre menni, vagy sokat utazni hozzá.

2010. szept. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok bp.i !

Bajától 20km-re lakom !

A lány pedig bajai , ezért gondoltam a Sugovicát !

2010. szept. 9. 13:44
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha ez kimondottan (leírtan) randi, akkor persze, vigyél virágot is, bonbont is! És bátran kezdeményezz, ha bejössz neki. A csók majd menet közben kiderül, hogy időszerű-e már? Hajrá! ;)
2010. szept. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Még nem hivtam el , de szerintem "randi" lesz .

Akkor viszek neki virágot .

Az nagy baj , ha a lány fémérzékeny , nekem pedig piercingem van?

2010. szept. 9. 13:49
 8/19 anonim ***** válasza:

A piercingek általában orvosi fémből készülnek.

Nekem van az orromban és a nyelvemben is, pedig fémérzékeny vagyok.

Tehát: nem baj! :D

Szerintem inkább valami személyeset vigyél neki, ne bonbont.

Vegyél neki valami plüss állatot. A virág nem rossz ötlet, de elhervad a randi alatt, és ezért kár érte. Meg lehet, hogy utána nem haza fog menni, hanem van még valami dolga, és nem akarja majd hurcolászni a virágot.

Tizenéves koromban sokszor jártam így.

31/N

2010. szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Amúgy azon gondolkozz el, hogy olyat vigyél, amit nem macerás sokáig kézben cipelni :) Szóval ne rózsát vagy bármi más szúrósat vigyél, de ne támadd be egy bazi nagy doboz bonbonnal se (az meg szerintem hülyén néz ki, ha odaadod neki, aztán meg te viszed, és ne adj isten nálad marad... Na annál cikibb nincs :D )
2010. szept. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Akkor ha , virágot viszek neki , azt nem praktikus cipelni egész nap! Esetleg , ha nem viszek semmit az gáz?

Arra gondoltam , hogy egy rózsát viszek , persze virágbolti tüske mentes izéét !

Elbizonytalanodtam ebben az ajándék dologban .....

2010. szept. 9. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!