Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jó az, ha valaki álképet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az, ha valaki álképet fest magáról netes ismerkedésnél? pl: magasság, kinézet (story lent)

Figyelt kérdés

A napokban voltam randizni egy sráccal, akit Tinderen ismertem meg. De sajnos nagyon nem úgy nézett ki, mint a képeket. Állítólag sportos, de olyan kis vézna szegénykém hogy hihetetlen. Állítólag 180 magas, közben pedig velem volt fej-fej mellet, én 170 vagyok.

Miért kell fals képet festeni?

És utána meg fel volt háborodva, hogy pedig ő meghívott vacsizni és azt gondolta ebből lesz valami komolyabb is. Pedig felajánlottam a felezés lehetőségét.És még neki állt feljebb.


2022. jan. 19. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Otthagytam volna.. ha már az elején hazudozik mi lesz később?
2022. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Velem volt ilyen magassághazudozós, aki nekem támadt, hogy mennyire igazságtalan pár centit ér egy ember.


Bizony sokmindenhez fontos az a pár centi is.. Aki a rossz oldalra született, nem fogja megérteni, hogy nem tudatosan választjuk a kívánt magasságot, hanem nehezen vonzódunk a másikhoz akkor, ha egy magas velünk.

2022. jan. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%

Igazából k*rva hulye vagy, ha azért dobsz egy pasit, mert veled egymagas! Nem mind1? Ha mellé normális....

29N

2022. jan. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3

Azért dobta, mert egy hazug gecı.


Amúgy tényleg az ilyet ott kell hagyni. Ha maradsz vele próbálkozni, megerősíti csak abban, hogy továbbra is hazudjon, mert majd randin ellavírozik.

2022. jan. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A magasság csak egy része. Nem úgy néz ki, mint a képeken vagy nem úgy néz ki, mint mondta. Sajnálom, én a sportos,izmos férfiakat szeretem. Nekem valaki ne mondja már hogy sportos (hogy bevágódjon), közben meg egy csepp izom sincs rajta. Ez szerintem nagy átverés.
2022. jan. 20. 07:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hazugságra nem lehet kapcsolatot alapozni.
2022. jan. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as, ha nem tűnt volna fel, a kérdezőt a hazugság zavarja. Ugyan miért is nem mondta meg neki az illető becsületesen, hogy igen, egymagas vagyok veled?

Mert jajj, akkor nem kap esélyt? Hát lehet, de így se kapott és még hazugnak is lett elkönyvelve. Megjegyzem, teljesen jogosan.

Egyébként neked meg tök felesleges nőnek kiadni magad, ordít az írásod stílusából, hogy egy lúzer incel törpe vagy, nyilván hasonló hozzáállással, mint a kérdező randipartnere.

2022. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!