Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a rosszabb, ha 5-10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb, ha 5-10 évvel idősebb a csaj vagy ha 5-10 cm-rel magasabb nálam?

Figyelt kérdés
Nem nagyon van tapasztalatom, de komoly kapcsolatot szeretnék. 27/F

2020. jan. 6. 15:17
1 2
 1/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
74%
Neked kéne tudni melyik zavar jobban, nem?
2020. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha úgy állsz hozzá a kapcsolathoz, hogy melyik a rosszabb, akkor semmi értelme.
2020. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 nemaRendőrség ***** válasza:
29%
Ha idősebb
2020. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha magas nő lennék, biztos nem járnék alacsonyabb pasival. Most sem, de a 157 cm-mel ez a veszély nem fenyeget :D Viszont egy idősebb nővel simán lehet, hogy jól kijöttök és egyeznek a céljaitok.
2020. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ismertem olyat, akivel mindkét szám.16 volt.
2020. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha tini lennél, akkor az lenne a baj, ha idősebb lenne, de így egyik sem. Vagyis hát te tudod, hogy melyik zavar.


De kizárólag azért ne rabold senki idejét egy olyan kapcsolattal, amihez nincs is igazán kedved, mert te kapcsolatosdit akarsz játszani.

2020. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Saját tapasztalatom, hogy idősebb nővel nehéz a kapcsoalt. 5 év talán még belefér, nekem 9 évvel volt idősebb a barátnőm. Több gond is származott belőle; nehéz volt neki újat mutatni, 9 év tapasztalat beli szakadékot nem lehet átugrani. Ő már máshogy látta a világot, ami nekem még nagy dolog, neki már rutinos. Ő már gyereket akar (de azonnal) én meg még nem álltam rá készen.
2020. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Téged melyiket hogyan tolerálod, és az aktuális kiszemelt hogyan viszonyul a dologhoz, ennyi számít, nem az, hogy mi mit mondunk.

(De engem spec a magasság-téma nőként jobban zavarna, mint hogy 5 évvel fiatalabb a pasi. A 10 év mondjuk már lehet, hogy sok lenne.)

2020. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne, ha magasabb lenne, mint én. Alapvetően nem indulok be sok személyre, de a magas nőkre, sajnos igen, csak ritka aki tőlem is magasabb, pedig én se vagyok rekorder, csak majdnem 190.
2020. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az jobb ha 5 centivel magasabb azaz 5 centi szinte semmi...
2020. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!