Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes folytatnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes folytatnom az ismerkedést, ha nem bókolt és hazudott a magasságáról?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam egy sráccal, akit tinderen ismertem meg. Szimpatikusnak tűnt, ezért mentem bele a randiba. Az első benyomásom se volt jó, mert nem volt se kézfogás se arcra puszi, de betudtam annak, hogy ideges. Öt centivel magasabb csak, mint én és ez nem is zavarna, de vagy tíz centit hazudott a magasságáról. Ezt meg is jegyeztem neki, hogy nem kelt bennem túl jó benyomást, hogy hazudott, de vetített és terelt. Később udvarias volt. Étterembe vitt, de várnunk kellett húsz percet. Addig nem nagyon akart beszélni, hanem mobilozott. Amikor lett helyünk, akkor már többet beszélt és végig hangsúlyozta, hogy nagyon szimpatikus vagyok neki.Nagyon szépen felöltöztem és kisminkeltem magam, de semmi dicséretet nem kaptam tőle, ami a külsőmre vonatkozott. Nem tetszhetek mindenkinek, de este még rám írt, hogy reméli épségben hazaértem. Ma is keresett, hogy szeretne még találkozni. Nem tudom, hogy folytassuk vagy ne, mert ha randizom valakivel, akkor szeretem azt érezni, hogy egy vonzó nőnek tart. Kettős érzéseim vannak, mert az este egy része nagyon jól telt és értelmes és jóképű férfi benyomását keltette. Másrészt hazudott a magasságáról és a viselkedése is néha furcsa volt. Szerintetek adjak még egy esélyt?

25N és 29F


2019. nov. 30. 11:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Ha meg dicsérte volna a külsőd, az lenne a kérdés, hogy "ugye csak szexet akar". Tudod, ha van rajta sapka, az a baj, ha nincs, akkor meg az. Engem inkább az zavarna, hogy mobilozik mellettem a randin. Ha nagyon sokan érdeklődnek irántad, akkor ne foglalkozz vele, ha nem olyan nagy a tolongás, akkor fussatok neki még egyszer!
2019. nov. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, de látszott az elején hogy neked nem túl szimpi, de azért meghívattad magad, meg elvárod hogy ajnározzon hogy te milyen szuperszépséges nő vagy.

Nőként írom, ha valaki nekem nem szimpi, nem hívatom meg magam étterembe, másrészt meg én is voltam úgy hogy alacsony volt a pasi, de én úgy ugrottam a nyakába, annyira jó benyomást keltett.

Te meg rugózol rajta hogy hazudott.

Azt sem tudod mit akarsz. De tudod. Az a helyzet hogy neki bejössz, neked nem jön be, de azért húzod előtte a mézesmadzagot.

2019. nov. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem nem hazudott a magasságáról, te nem vagy tisztában a centikkel. Fáj neked hogy 5cm magasabb? Te tényleg beteg vagy.

Azért nem bókolt mert nem jössz be neki.

2019. nov. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom ideges volt. Egy eselyt lehet neki adni, hatha csak az elso randin volt ilyen, ha a masodikon lazabb, lehet bejon majd. Ezt ugy mondom, hogy alapvetoen en sem szeretem az ilyen ferfiakat, de ugy gondolom, meg egy randi beleferhet, nem az a baj, ha valaki izgul egy elso randin, hanem az, ha kesobb se tud ellazulni. Lehet a bokolas is ezert nem ment neki.
2019. nov. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Ilyenekben amúgy miért kell füllenteni? Úgyis kiderül, ha találkoztok. Nem tudja eltitkolni a dolgot.

Én bunkóságnak tartottam volna, hogy 20 percig mobilozik előttem és nem foglalkozik velem...főleg hogy ez az első randink. Nem mennék el vele még egyszer.

2019. nov. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Ja, a magassag meg tokre fugg a testtartastol is, amikor lemerik az embert akkor altalaban jol kihuzza magat, ahogy normalisan is allni kene, de egy rakas ember alapbol gornyed es igy siman 5-10 centivel alacsonyabbnak tunnek :D Illetve a masik, hogy fogalma sincs rola, milyen magas, egyszer lemertek regen aztan lehet mondott valamit amire kb emlekezett. En is mindig 170-nek mondom magam, a baratom meg 173-nak, de nem harom centivel magasabb nalam, szoval valamelyikunk hazudik😂
2019. nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Annyira a magasság kérdés nem zavarna, de ez a mobilozás alpári bunkóság. Nekem itt elvágta volna magát. Az, hogy nem bókolt, egy dolog, de hogy nézett rád? Ha vonzalmat azért lehet érzeni sokszor. Szerintem nem volt meg a kémia, azért őrlődsz, mert amúgy nincs vele nagy baj. De én a helyedben kedvesen elutasítanám.
2019. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Persze hogy mobilozott, tök zavarba lehetett, meg akart felelni, akkor nem hívott volna további randira.

De te meg mit erőlteted magad ha neked nem jön be?

2019. nov. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
ezt a 20 perc mobilozást nehéz elképzelni. ott állsz mellette és ő meg netezik :D mi lesz később?
2019. nov. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%
Téged valójában az zavar, hogy nem elég magas a srác. Magasabb már nem lesz, úgyhogy kár erőltetni a dolgot.
2019. nov. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!