Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha a pasi a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a pasi a második randi után magától nem jelentkezne akkor keresnétek őt?

Figyelt kérdés
2022. jan. 23. 09:21
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
86%
90%uk egyàltalàn nem keresné magàtól, a randi kimenetelétől függetlenül.
2022. jan. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer rákérdeznék nála, aztán a reakciótól függően döntenék.
2022. jan. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Én utálom ezt a játszmázósdit. Ha jól sikerül a randi, úgy érzem, érdeklődött utánam, lehet köztünk valami, akkor nem degradál nekem ráírni először anélkül, hogy várnék X ideig, hogy jaj, vajon keres-e. Meg magamat sem szeretem kínozni: jó kaki érzés lehet ülni a telefon felett, hogy jaj, vajon ír-e, meg akar-e valamit, stb. Ha ráírok, és válaszol vagy kurtán furcsán, akkor gyorsan elkönyvelhetem, hogy ennyi volt, ha meg visszaír, és minden tök jó, akkor meg annyira nincs jelentősége, ki írt először...
2022. jan. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Saját tapasztalatom, hogy a pasik nagy része keresi a nőt a randi után, ha jó volt (nem mindig azonnal, de pár nap után szokás). Néhány olyan pasi van, aki várja, hogy a nő keresse. Emiatt van az, hogy ha úgy érzem, hogy lehetne valami, akkor ráírok. Nem vesztek vele semmit.
2022. jan. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném. Mondjuk randi függő, eddig csak akkor nem kerestek, mikor én magam is éreztem, hogy nem volt jó a randi, olyankor nyilván ennyi volt.

Ha én úgy érezném, hogy az egy jól sikerült randi volt, és szeretném folytatni az ismerkedést, akkor esetleg egyszer ráírnék a pasira. De én is azt tapasztalom, hogy a férfiak keresnek, ha akarják folytatni.

2022. jan. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem keresném. Eddig mindig úgy tapasztaltam, hogyha egy férfi jól érezte magát velem és akar engem akkor órákon belül újra ír. Volt amikor nem írt 1-2 napja én meg ráírtam, de sajnos oka volt. Azóta is volt olyan randim, ahol nem írt a férfi, én sem írtam rá és ennek már fél éve :)
2022. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!