Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek, ha megbeszéln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha megbeszélnétek valakivel egy randit, de ő nem menne el, nem adna választ, csak eltűnne, aztán pár hónap múlva újra jelentkezne nálatok, hogy adjatok neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés

2013. febr. 21. 20:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
megbeszélném vele, hogy ez mégis mi a fuck volt
2013. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És ha csak annyit írna: "sajnos az így alakult", semmi többet?
2013. febr. 21. 20:40
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnék még egy esélyt. Milyen dolog ez már, hogy szó nélkül lelép valaki, aztán hónapok után meg könyörög, hogy kapjon még egy esélyt? Szerintem ez szánalmas.
2013. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, ha elmondja őszintén, akkor lesz még egy esély
2013. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Azt mondanám neki, hogy "Tudod kivel szórakozz..."
2013. febr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem adnék.


De amúgy Te erre a kérdésre tudnál választ adni? Nem gondolod, hogy nem kicsit befolyásolja a helyzetet, hogy milyen magyarázatot is ad az eltűnésére?

2013. febr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"És ha csak annyit írna: "sajnos az így alakult", semmi többet?"


- Akkor azt mondanám, hogy "ja, így. Viszlát."

2013. febr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ha kómában volt hónapokig, vagy válykot vert, h kifizesse az uzsorakamatot, lehet elnézném, amúgy mással szórakozzon
2013. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az elég csúnya dolog hogy csak eltűnik szó nélkül és párhónap múlva meg jelentkezik, én tuti azt venném le hogy volt más helyettem, de nem úgy alakultak biztos a dolgok és akkor visszajönne hozzám hogy akkor mégis próbáljuk meg mert gondolná hogy még biztos belemennék. Én az ilyenekből azt venném le hogy csak egy amolyan pasi pótlónak néz a lány ameddig nem lesz más jó ez is.

Hát nekem egyszer elég volt egy ilyen nő az életbe, bár ott kicsivel más dolog volt a háttérbe de mindegy.

Én megmondanám neki hogy vagy személyesen elmondja hogy mi a szitu őszintén hogy lássam rajta hogy igazat mond vagy kamuzik, mert ha a neten írna vagy telefonon mondaná az kevés mert itt figyelni kell az arcát hogy milyen.

Én maximum csak akkor adnék neki esélyt ha őszintén elmondaná hogy mi volt, persze attól is függ hogy mi a sztori, mert ha azt mondja hogy gáz volt a családtagjával és mennie kellett vagy baleset érte vagy hasonlók, azt mondom oké, de ha más valaki volt a háttérben és miatta hagyott ott a francba az már akkor sem oké ha fejen állva könyörög.

2013. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Elég valószínű, hogy egy másik lánnyal jött össze, mert azelőtt nap bulizni ment. Vagy lehet, elfelejtett felkelni, és eljönni. Csak szólni nem bírt.
2013. febr. 21. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!